Home Lifestyle Zima w środku lata

Zima w środku lata

prewin2016

Marka obuwnicza Nessi przygotowuje się intensywnie do nadchodzącego sezonu. Kolekcja jesień2016/zima 2017 promowana będzie pod nazwą „Miejskie sytuacje” i w takich też plenerach odbyły się zdjęcia do wizerunkowej sesji zdjęciowej na nadchodzący sezon. Tym razem producent sesji wybrał plenery Warszawy, które wdzięcznie wpasowały się w koncepcję zdjęć.

Modelki w osobach Agaty Steczkowskiej i Marysi Markiewicz dzielnie zniosły pracę w 40 – stostopniowym upale, a dodać należy, że pracowały w zimowych stylizacjach (autorstwa Jarka Szado).

Płaszcze, tuniki i zimowe sukienki pojawią się w towarzystwie wybornych dodatków, których nie może zabraknąć w żadnej „miejskiej sytuacji”: torebki Gawor Collection, biżuteria Modern Silver,okulary Caroline Abram / Optic Collet, zegarków Lorus. Kosmetyki do sesji zapewniła marka Glazel Visage.

Na finalne efekty sesji wizerunkowej przyjdzie nam poczekać do oficjalnej premiery kolekcji butów Nessi „ Miejskie sytuacje”, ale już dziś warto zobaczyć co piszczy w modzie obuwniczej na nadchodzący sezon. Tak po prostu, dla ochłody.

O tym jak wyglądała praca przy sesji możecie przekonać się zaklądaąc tutaj.

Producentem sesji jest Promotion Instytut/Nowy Showroom.

Foto. Promotion Instytut/Nowy Showroom