Home Styl Zegarki typu fashion – stylistyczny must have

Zegarki typu fashion – stylistyczny must have

fall fashion outfit details. young businesswoman in elegant trendy clothing with accessories on hands. beautiful black and golden elegant watch.

Złote zegarki damskie, a może na ładnym skórzanym pasku z minimalistycznym designem? Bez względu na to, jaki styl zegarków preferujecie ważne jest, aby zegarek pasował do twojego stylu i był porządnie wykonany. Pamiętaj, zegarek to współcześnie elegancka biżuteria, ma być więc oznaką twojej klasy, stylu i pozycji

Złoto, srebro, brąz czy granat?

W modowych trendach pojawiły się nowe kolory promowane przez producentów zegarków. Dotychczas za synonim ekskluzywności i klasy uchodziły złote zegarki damskie. Tuż za nimi plasowały się rozmaite inne srebrne kombinacje. Obecnie weszły do mody nowe kolory – granat, śliwka. Jeszcze jakiś czas temu trudno było to sobie wyobrazić, aby kolory te mogły uchodzić za najmodniejsze. Jednak mocne i konkretne barwy zdobywają coraz więcej fanów zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.

Nowa elegancja

Nowe trendy pokazują, że klasyczna elegancja nie jest już kojarzona z brązami, czernią, złotem i srebrem. Wybijać się zaczęły nowe, żywe kolory, które zyskują coraz większe uznanie. Granat to weselszy odcień czerni. Jest bardziej nietuzinkowy, interesujący, a jednocześnie wytworny. Śliwka natomiast idealnie pasuje do osób, które lubią bawić się modą i wyróżniać z towarzystwa. Obydwa kolory pasują zarówno do oficjalnych okazji, jak i tych mniej oficjalnych, a bardziej casualowych. Poza tym kolory pasują do niemal każdego innego, z którym go zestawimy – biel, szarości, błękit, zieleń itd. Dlatego właśnie również producenci zegarków uznali, że elegancja w tych kolorach nie może ominąć zegarków, czyli nowoczesnej biżuterii. Zegarek w tym kolorze będzie pasował do niemal każdego stroju, a jednocześnie będzie pokazywał znajomość trendów swojego właściciela.

Bransoletka czy pasek – oto jest pytanie

Srebrne i złote zegarki damskie najczęściej występują na pasującej doń bransolecie. Złote i srebrne zegarki to oczywisty dodatek jubilerski. Kobiety uwielbiają je za to, że zastępują im biżuterię. Klasyczna elegancja, dodatkowo piękna biżuteria i funkcjonalność w jednym. Pasuje na co dzień i na wytworne wyjście.

Jednak zegarki na paskach również są bardzo modne. Skandynawskie trendy pokazują, jak ceniona jest obecnie skóra. Ciekawe kolory paska i tarczy, zespolone ze sobą skóra i stal – to jedno z najmodniejszych połączeń funkcjonalnych ostatnich lat – połączenie ciepłej natury i zimna techniki.

Kolor i mechanika

Wybierając kolor zegarka, patrzymy na kolor tarczy, gdyż to ona stanowi trzon zegarka. Bransoleta czy pasek są zmienne i możemy je wymieniać, a nasz zegarek będzie mógł nabierać nowego życia z nowymi dodatkami. Dlatego warto kupować zegarki renomowanych producentów, aby mieć pewność, że są wykonane z dobrych podzespołów i ich mechanizm wytrzyma wiele lat. To także będzie oznaczać, że kolor tarczy zegarka nie ulegnie zmianie wraz z upływem czasu i wpływem czynników zewnętrznych.