Home Styl Zegarki Casio i Atlantic – idealne uzupełnienie oficjalnych kreacji

Zegarki Casio i Atlantic – idealne uzupełnienie oficjalnych kreacji

1

W twojej pracy obowiązuje dress code? Stawiasz na eleganckie komplety, garsonki, marynarki, w szarych czy też granatowych odcieniach? Wybierasz proste buty na obcasie, do tego wszystkiego dokładasz delikatną, zazwyczaj srebrną biżuterię? Każdą oficjalną czy też nieoficjalną stylizację warto uzupełnić o zegarek. Jest on uniwersalnym dodatkiem, który spełnia jednocześnie funkcję ozdobną, jak i praktyczną.

Zegarki Atlantic – gwarancja niezawodności

Poszukując dodatków tj. zegarek zdecydowanie warto wybierać z oferty znanych i cenionych na rynku marek. Jedną z nich jest Atlantic, firma ta jest członkiem prestiżowej Federacji Szwajcarskiego Przemysłu Zegarkowego. Wszystkie produkty tej marki posiadają ponadczasowy wygląd utrzymany w ponadczasowej stylistyce. Mają one niezawodne szwajcarskie mechanizmy tj.: „ETA” oraz „ETA Valjoux 7750” pozwalające na wyposażenie czasomierza w funkcję chronografu. Ponadto wyposażone są w najwyższej jakości materiały. Zegarki Atlantic, zanim pojawią się na rynku, poddawane są wielu testom, dzięki czemu firma może zagwarantować ich niezawodność.

Zegarki Casio postaw na markowy produkt

Marką, na którą z pewnością warto zwrócić uwagę podczas poszukiwań zegarka jest Casio. Wywodzący się od sprzętu elektronicznego lider oferuje produkty wstrząsoodporne, z głębokościomierzem, a także ekranem dotykowym. Casio jest obecnie największa na świecie firmą produkującą zegarki nowoczesne, a także cenione za niepowtarzalny wygląd oraz praktyczne zastosowanie. Produkty te docenią klienci, dla których ważna jest jakość oraz możliwość długotrwałego użytkowania.

Eleganckie dodatki – trendy 2018

Uzupełniając swoje stylizacje warto przyjrzeć się temu, w jakim kierunku podąża moda. Okazuje się, że jeżeli chodzi o zegarki to w najbliższym czasie popularnością cieszyć będą się szerokie tarcze, a także kolorystyka srebrna i złota. Ważnym trendem będzie również minimalizm. W przypadku zegarków oparty na prostej klasycznej tarczy oraz delikatnej bransolecie, która doskonale uzupełni garnitur, czy też garsonkę. Obok klasycznych propozycji modne będą także zegarki, których design utrzymany jest w stylu vintage.

Jakość, elegancja, trendy. Niezależnie od tego jaki strój wybieramy na co dzień, a także co zakładamy na siebie w pracy, jakimi lubimy otaczać się przedmiotami, wybierając zegarek, warto postawić na znane i cenione na rynku marki. To one zapewnią nam niezawodność, ciekawy i jednocześnie ponadczasowy design.