Home Styl Zegarek wciąż na czasie, czyli dlaczego warto go nosić?

Zegarek wciąż na czasie, czyli dlaczego warto go nosić?

drewniane-zegarki

Wydawać by się mogło, że w dobie smartphonów zegarki są całkowicie zbędnym gadżetem. Nic bardziej mylnego! Stylowy zegarek to jeden z najciekawszych i najmodniejszych dodatków zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn! Tym bardziej, jeśli jest on drewniany…

Drewniane zegarki – dlaczego warto?

Zegarki wykonane z naturalnego drewna to gwarancja oryginalności i unikatowości. Skąd ta pewność? Otóż przede wszystkim z naturalnych właściwości tego tworzywa. Słoje w drewnie nie są ułożone identycznie, dlatego nie ma takiej możliwości, aby kilka zegarków wyglądało dokładnie tak samo. Do tego dochodzi ręczna praca wytwórców zegarków. Ich dokładność, precyzja i oczywiście najważniejsze – serce włożone w cały proces powstawania tego gadżetu. Drewniany zegarek, to niezwykły dodatek, bowiem kryje w sobie więcej znaczeń niż mogłoby się wydawać.

Zegarek z duszą

Porównajmy sobie zwykły plastikowy zegarek, zegarek metalowy i model drewniany. Co je łączy? Na pewno to, że mierzą czas i w mniejszym lub większym stopniu ozdabiają rękę. Jeśli jednak zastanowimy się nieco dłużej nad zegarkiem drewnianym, to dostrzegamy w nim coś wyjątkowego i już nie chodzi tu o jego oryginalny wygląd. Drewniany zegarek to coś więcej niż gadżet, który wskazuje konkretną godzinę. Model ten w pewien sposób określa jego właściciela, wskazując na jego wrażliwość i bliskość z naturą.

Drewniany zegarek na ręce, to pewnego rodzaju powrót do korzeni, wskazuje na zamiłowanie do środowiska naturalnego i dostrzeganie piękna w prostych z pozoru miejscach. Natura, żywioły życie – drewno w dodatkach do codziennych stylizacji to znakomity sposób na manifestowanie swoich poglądów w stylowy sposób. Czyż nie warto?

Dodatek do dobrym stylu

Zegarek u kobiety to oznaka samodzielności, stanowczości oraz twardego stąpania po ziemi. U mężczyzny jest z kolei symbolem męstwa. Modele drewnianych zegarków Rezzwood dają coś więcej niż tylko pewność siebie. Zestawione z odpowiednimi stylizacjami potrafią się doskonale dostosować do intencji wybranych zestawów ubrań. Jeżeli zależy Ci na wyglądzie zdecydowanej bizneswoman, postaw na elegancki kombinezon, mocną szminkę i zegarek, który dodatkowo podkreśli zdecydowany charakter tego stroju. Jeśli preferujesz jednak stylizacje w bardziej romantycznym wydaniu, zwiewna sukienka skompletowana z drewnianym zegarkiem o tarczy w kolorze pięknego różu będzie doskonałym rozwiązaniem.

rezzwood-drewniany-zegarek

Smartphony – mimo że tak wielofunkcyjne, to nigdy nie zastąpią zegarków na rękach, jeśli te będą występować w tak ciekawej formie, jak modele drewniane. Mahoń? Dąb? A może Eukaliptus? Wybór należy do Ciebie – sprawdź na Rezzwood.pl.