Home Wydarzenia Zdrowe gotowanie z Katarzyną Błażejewską – Stuhr

Zdrowe gotowanie z Katarzyną Błażejewską – Stuhr

20170311_173354-01
W minioną sobotę w przytulnym i nieomal domowym wnętrzu Studia Kulinarnego Małe Przyjemności odbyły się pierwsze warsztaty kulinarne z gwiazdą pt.: „Super Mama w Kuchni”, których pomysłodawcą i organizatorem był portal All About Life.  Gwiazdą i ekspertką kulinarną była Katarzyna Błażejewska – Stuhr – dietetyk kliniczny i psychodietetyk, autorka wielu książek kulinarnych m.in. „Adios Kilogramos” i „Jak zamieszać w swoim życiu, czyli KOKTAJLE dla zdrowia i urody”.

Warsztaty zgromadziły śmietankę blogerek i dziennikarek kulinarnych, które pod bacznym nadzorem Katarzyny Błażejewskiej – Stuhr przygotowywały pyszne i zdrowe dania zgodnie z jej autorskimi przepisami.

Każda potrawa, niezależnie od tego czy była to propozycja śniadaniowa, obiadowa, czy deserowa charakteryzowała się szybkością i łatwością wykonania, oraz dostępnością składników. Absolutna furorę wśród uczestniczek warsztatu zrobił chleb gryczany.

 

Sama zobacz co działo się w trakcie warsztatu:

 

Partnerami warsztatów były marki: Curver, Tetley, Philipiak, Kotanyi, Femaltiker, NaturoPharma, VITAPILmama, lookFood, Słoneczna Tłocznia.