Home Lifestyle Zdrowa przyjemność z Activia

Zdrowa przyjemność z Activia

Nowość! Activia Jogurt Naturalny 120 g oraz Jogurt Naturalny i Owoce

Wszystkim ceniącym sobie zdrowy tryb życia ACTIVIA przedstawia wysokiej jakości jogurt naturalny stworzony przez ekspertów – kremowa konsystencja oraz nowe opakowanie sprawiają, że jedzenie jogurtu naturalnego to od dziś – sama przyjemność

Co wyróżnia nowy* Jogurt Naturalny Activia? Mniejsza pojemność opakowania (120 g) i jego nietypowy dla tej kategorii jogurtów kształt sprawiają, że jest on idealną przekąską o każdej porze dnia.

Activia Jogurt Naturalny jest wartościowym produktem, który może być elementem zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Activia Jogurt Naturalny zawiera wyselekcjonowane szczepy bakterii, w tym szczep bakterii BifidusActiregularis®, których w każdym kubeczku jest 4 miliardy. To także bogactwo składników, które pomagają dbać o zdrowe trawienie: wapń, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych oraz bakterie jogurtowe, które poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających trudności z jej trawieniem.

A DLA TYCH, KTÓRZY PRAGNĄ ODROBINY PRZYJEMNOŚCI…

Activia poleca stworzony przez ekspertów Jogurt Naturalny i Owoce (cena sugerowana 3,49 zł za 2 x 120 g), który jest idealną kombinacją dwóch pysznych warstw – kremowego jogurtu naturalnego na warstwie owoców, zawierającego specjalnie wyselekcjonowany przez naukowców Activii szczep bakterii BIfidus ActiRegularis®. Jogurt dostępny jest w czterech smakach: brzoskwiń, malin, suszonych śliwek oraz truskawek. Dzięki opakowaniu w postaci dwóch kubeczków podzielisz się nim z najbliższymi!