Home Uroda Zapowiedź nowego numeru LNE oraz zaproszenie na 40. Kongres i Targi LNE

Zapowiedź nowego numeru LNE oraz zaproszenie na 40. Kongres i Targi LNE

900x600-lne126_v2

126. numer magazynu kosmetycznego LNE zbliża się wielkimi krokami, podobnie jak jubileuszowy, 40. Kongres i Targi LNE. Sporą część nadchodzącego wydania LNE poświęciliśmy właśnie temu wydarzeniu.

Co nowego w LNE na wrzesień/październik?

Tematem najnowszego numeru są peelingi w regeneracji. Ze zgromadzonych w tym dziale materiałów, dowiesz się jakie zastosowania poza redukcją przebarwień mają peelingi i jakie kwasy wykorzystać dla najlepszego efektu. Na tym nie koniec! Oprócz zestawienia kosmetyków z kwasami, prezentujemy także rozwiązania alternatywne wobec nich.

Dział Wywiady to dla czytelników doskonała okazja, by poznać ekspertów, którzy już 9 i 10 listopada 2019 roku będą dzielić się z nami swoją wiedzą w Krakowie.

  • O edukacji, czyli jednym z najgorętszych tematów września, ale w branżowym ujęciu, opowie Ewa Loga-Skarczewska w wywiadzie Synergia teorii i praktyki.
  • Rozmowa pt.: Wiedza, pasja i rozwój to prawdziwa skarbnica wiedzy o najnowocześniejszych zabiegach, a jej główną bohaterką jest Karolina Sobczyńska-Bartos.
  • Więcej o ścieżkach rozwoju w branży beauty opowie dr Carlos Aznar w wywiadzie Stawiam na personalizację!
  • O biznesie z kolei porozmawiamy z Magdaleną Malicką. Czeka na Was Ludzka strona biznesu.

W dziale Studium Przypadku powracamy do tego, co w wielu branżach najważniejsze – wiedzy praktycznej, sprawdzonej i pewnej. Kontynuujemy mini-cykl Hi-tech okiem eksperta, zajmujemy się nietypowym zabiegiem liftingu szyi, a także poruszamy temat reaktywności skóry.

W czasopiśmie kosmetycznym LNE jak zwykle znajdziecie informacje o premierach na rynku kosmetycznym, nowych zabiegach, a w rubryce Przetestowaliśmy recenzje produktów kosmetycznych sprawdzonych osobiście przez redakcję magazynu.

Branża beauty i healthy aging to jednak nie tylko kosmetyki i zabiegi upiększające. W najnowszym wydaniu LNE poruszamy trudny temat, jakim jest Onkokosmetyka. Podpowiadamy, jak terapie onkologiczne wpływają na skórę, a także zapewniamy, że można czuć się atrakcyjnym mimo przeżywania trudnych chwil w życiu, co może również korzystnie wpłynąć na samopoczucie pacjentów onkologicznych.

LNE rusza także z nowym działem Kulisy branży beauty, w którym wraz z redakcją będziecie mogli odwiedzić laboratorium Bielenda Professional i dowiedzieć się jak wygląda proces powstawania kosmetyków od kuchni.

Dział Makijaż Permanentny poświęciliśmy podkreślaniu urody ust, z kolei Biznes i Edukacja zawiera wywiad z Jolantą Skąpską o samodzielności w biznesie, jak również informacje o nowym rozporządzeniu sanitarnym, wpływającym na pracę kosmetyczek i kosmetologów. Uważnie przeczytajcie także wywiad z Małgorzatą Piotrowską Nić porozumienia, z którego dowiecie się więcej o metodzie NVC, czyli Porozumienie Bez Przemocy.

Kilkustronicowy dział Podologia poświęcamy dwóm zagadnieniom. Zdrowotnym: Wrastające i wkręcające się paznokcie – rozwiązania niechirurgiczne oraz biznesowym: Biznes podologiczny – jak budować markę.

W czasopiśmie LNE nie mogło zabraknąć porad stylizacyjnych! Czytelniczki magazynu na niemal trzydziestu stronach działu Stylizacja znajdą wywiady z wybitnymi artystami make-up opatrzone inspirującymi zdjęciami, a także artykuły: Stylizacji rzęs w wersji Pro, Fashion manicure czy Jesiennych trendach w stylizacji paznokci.

40. Kongres i Targi LNE

Coraz bliżej jubileuszowa edycja Kongresu i Targów LNE! To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 9 i 10 listopada 2019 w Krakowie. A oto co czeka Gości Kongresu:

Aż 10 sesji edukacyjnych, w tym sesje: główna (advanced beauty, warsztat profesjonalisty), medical beauty, biznes i rozwój osobisty, makijaż permanentny, trychologia estetyczna i kosmetologia w praktyce. A także nowości w programie: sesja stylizacje (nails & lashes oraz make-up), edu czy podologiczna: rentowny gabinet.

Ponad 220 wystawców: najbardziej rozpoznawalne i cieszące się największym zaufaniem firmy z branży beauty i healthy aging.

600 marek kosmetycznych z całego świata, premiery produktów i oferty specjalne dla uczestników Targów!

100 ekspertów z 7 krajów, w tym z Polski, Wielkiej Brytanii i USA!

Specjalnie dla Gości Kongresu stworzyliśmy aplikację LNE, w której znajdziecie zakupione bilety lub karnety, wirtualną mapę targów oraz interaktywny plan wykładów, dzięki któremu jeszcze lepiej zaplanujesz swoją wizytę na 40. Kongresie i Targach LNE!

Więcej informacji na:

www.aplikacja.lne.pl

www.kongres.lne.pl