Home Design i wnętrze Wyposażenie eleganckiej łazienki

Wyposażenie eleganckiej łazienki

domeko

Planując remont domu czy mieszkania, pragniemy wykorzystać jak najwięcej możliwości i jak najlepsze opcje. Na rynku istnieje wiele firm, które próbują prześcignąć się w nowoczesnej ofercie. Jedne specjalizują się w akcesoriach o nowoczesnych, wręcz futurystycznych kształtach, inne stawiają na funkcjonalność swoich wyrobów, przywiązując mniejszą wagę do zaskakującego designu.

    
Samodzielny projekt łazienki?

Pośrodku tych firm jest Domeko, przedsiębiorstwo specjalizujące się w dystrybucji wyposażenia łazienek. W swoim asortymencie posiada towary marek uznanych na całym świecie. A są znane one przede wszystkim dzięki bardzo wysokiej jakości oraz niezawodności produkowanych akcesoriów. Może zdarzyć się tak, że przy modernizacji łazienki same będziemy chciały wszystko zaprojektować. Do tego niewątpliwie potrzebny jest dobry smak oraz wrażliwość i umiejętność dopasowania wszystkiego tak, aby odpowiednio ze sobą współgrało. Mowa tutaj nie tylko o kafelkach podłogowych i ściennych, ale także – a może przede wszystkim – akcesoriach sanitarnych i meblach takich jak szafka pod umywalkę czy po prostu szafki i blaty. Wbrew pozorom zaprojektowanie łazienki nie jest takie proste. Może się okazać, że niestety przerośnie to nasze możliwości i umiejętności.

A może gotowa aranżacja?

Nie wszyscy muszą być dobrzy w projektowaniu wnętrz. Nie znaczy to jednak, że nie mogą cieszyć się eleganckimi pomieszczeniami, tak jak to robią osoby, które są utalentowane pod tym względem. W tej sytuacji może pomóc Domeko. Specjaliści, pracujący w tej firmie, zajmą się wykonaniem odpowiedniego projektu oraz jego wizualizacją 3D. Wszystko to z uwzględnieniem naszych uwag. Dodatkowo dostaniemy odpowiednie oprogramowanie oraz nośnik z przygotowanym dla nas modelem, abyśmy mogli go bez problemu obejrzeć w domu. Pracownicy stworzą także zestawienie ilościowe materiałów oraz ich kosztorys, a także zadbają o dostarczenie odpowiedniego wydruku, z którym będziemy mogły udać się do wykonawcy.

Wyposażenie łazienki

Ale co powinno znaleźć się na wyposażeniu takiej eleganckiej łazienki? Trzeba zadbać przede wszystkim o to najważniejsze wyposażenie, czyli muszlę klozetową i wannę albo kabinę prysznicową. Lub dwa w jednym – bo czemu nie? Później na liście akcesoriów powinna znaleźć się armatura łazienkowa, czyli inaczej zwane baterie. Jeśli zaś chodzi o meble łazienkowe, aby wszystko prezentowało się elegancko, powinnyśmy postawić na minimalizm. Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się wiszące szafki, nawet te pod umywalkę. Nadaje to szyku oraz gustowności całemu wnętrzu. Pamiętajmy również o tym, że łazienka to z reguły małe pomieszczenie, ważne jest więc, aby było ono odpowiednio oświetlone. Unikajmy także ciemnych kolorów – to wnętrze lepiej zaprojektować z wykorzystaniem jasnych, korzystnych barw, które rozświetlą je i dadzą wrażenie większej przestrzeni.

Bez względu na to, czy zdecydujemy się same zaprojektować naszą łazienkę, czy też może zgłosić się po pomoc do profesjonalnego aranżatora wnętrz, pomoże nam firma Domeko. Warto skorzystać z usług tego przedsiębiorstwa, które na rynku jest już od 1990 roku, a więc ma duże, wieloletnie doświadczenie w dziedzinie dystrybucji elementów wyposażenia łazienek.