Home Styl Witaj Wiosno!

Witaj Wiosno!

ParfoisSS2017_Story 2_Look 1_00765 1

Na powitanie wiosny marka Parfois przygotowała kolekcję zainspirowaną tą piękną porą roku, której motywem przewodnim są kwiaty i płatki.

Zamszowe i skórzane tasiemki oraz materiały takie jak aksamit sprawiają, że jest to gama biżuterii uniwersalnej i wielofunkcyjnej, ponieważ tasiemki można nosić zarówno jako bransoletki, jak i obróżki. Stylizację dopełnimy wesołym i kolorowym akcentem, bo gama Flower Shower daje nam do dyspozycji różnej wielkości broszki w kształcie kwiatów, które można przypinać do tasiemek, ubrania, a nawet wpinać we włosy.

ParfoisSS2017_Story 2_Look 1_00872 1

Intensywne i żywe barwy, takie jak pomarańczowy, żółty czy fuksja, są tu zestawione z odcieniami naturalnymi – cielistym, brązem czy chłodnym popielem. Zachęcając nas do łączenia i mieszania różnych elementów i tworzenia indywidualnych, niepowtarzalnych stylizacji, gama ta ma na celu uwolnienie kreatywności, która drzemie w każdej z nas.

ParfoisSS2017_Story 2_Look 1_00936

Choć kwiaty są z natury symbolem delikatności, jest to gama całkowicie nowoczesna i śmiała, tak ze względu na użyte materiały, jak i na sposób, w jaki poszczególne elementy można nosić – bransoletka, a może obróżka? Wybór należy do nas.