Home Zdrowie Winne SPA ? marzenie każdej kobiety

Winne SPA ? marzenie każdej kobiety

spa2

Każda kobieta marzy, aby od czasu do czasu udać się do SPA – i poddać relaksującym zabiegom, które upiększą ciało, poruszą zmysły i pozwolą doskonale odpocząć. Wiele kobiet spełnia, oczywiście, te marzenia. Jeśli i Ty do nich należysz, dowiedz się więcej o niezwykłym i oryginalnym pomyśle, na jakie wpadli twórcy Winnego SPA w Wielkim Głęboczku. Czym jest Winne SPA, jak wpływa na zdrowie i ciało, i gdzie dokładnie je znaleźć?

Najlepsze SPA na Mazurach

Mazury są wyjątkowo urokliwym terenem w Polsce, znanym ze swoich przejrzystych wód w licznych jeziorach, wspaniałych lasów, obejmujących duże tereny, a także orzeźwiającego, czystego powietrza. Właśnie z tego powodu tereny te odwiedzają licznie turyści – a mimo ich ilości Mazury nadal zachowują piękno dzikiej przyrody.

Właśnie wśród takich uroczych zakątków zlokalizowana jest wioska Wielki Głęboczek, na Pojezierzu Brodnickim, na zachodzie krainy Mazur. W Wielkim Głęboczku mieści się zaś Głęboczek Vine Resort & Spa, czyli hotel i SPA w jednym, umiejscowiony nad pięknym jeziorem, wśród licznych drzew.

Oferta dla kobiet

Do SPA można przyjechać całą rodziną, korzystając z organizowanych wycieczek rekreacyjnych, spędzając czas w basenie, łaźni brodnickiej, albo relaksując się w kołysce AlphaLounger. Dzieci można zostawić też pod opieką animatorów, którzy wprowadzą je w świat interesujących przygód, zabaw terenowych i zajęć sportowych. Do SPA można się także wybrać ze znajomymi, z koleżanką, albo nawet samotnie – aby odpocząć i poukładać myśli. Oferta obejmuje przyjazdy na dłuższy okres czasu, jak ferie, czy wakacje, ale i krótszy – specjalnie, aby skorzystać ze SPA.

W ofercie można odnaleźć coś naprawdę oryginalnego – zabiegi z wykorzystaniem winogron ze szczepów Merlot, Shiraz oraz Carignan. Winoterapia wykorzystuje między innymi peelingi z pestek winogron, maseczki winogronowe, a także kąpiele winne. W dodatku można napić się najlepszego, wyśmienitego wina! Czerwone wino jest zaś niezwykle zdrowe – wzmacnia serce, zwalcza wolne rodniki, chroni przed miażdżycą, odmładza, wpływa na lepszą pracę nerek, przemianę cukrów, białek i tłuszczów, działa bakteriobójczo i antyseptycznie. W dodatku specjaliści odkryli, że chroni przed nowotworami! Dzięki Głęboczek Vine Resort & Spa winnej terapii można się nim raczyć nie tylko od środka, ale również od zewnątrz!