Home Wydarzenia Wielka Wymiana Kontaktów po raz 15 w Warszawie

Wielka Wymiana Kontaktów po raz 15 w Warszawie

wwk7

Warszawska Giełda Papierów Wartościowych gościła w ubiegłą środę przedsiębiorców skupionych woków Wielkiej Wymiany Kontaktów. Cyklicznego wydarzenia organizowanego przez Katarzynę Dziubałkę i Lidię Popławską mającego na celu umożliwienie zaprezentowania się i poznania potencjalnych partnerów w biznesie.

WWK4

Wielka Wymiana Kontaktów organizowana przez firmę Twoja Pasja Twoja Firma , która po raz pierwszy odbyła się właśnie w stolicy w trakcie swojej kilkuletniej działalności przeniosła się także do innych miast, by teraz łączyć przedsiębiorców m.in w Kaliszu, Trójmieście, Wrocławiu, Krakowie, Bydgoszczy, Łodzi, Lublinie i Opolu.
WWK3

Uczestnicy wydarzenia mają nie tylko okazję wziąć udział w networkingu, ale także poszerzają swoją wiedzę biznesową słuchając prelekcji najlepszych specjalistów. Tym razem w Warszawie o tym jak promować markę i dlaczego kampanie na Facebooku nie działają opowiadała Joanna Ceplin. W trakcie debaty z Aniołami biznesu natomiast można było dowiedzieć się jak pozyskiwać fundusze unijne na rozwój firmy.  O niezwykle ważnym w każdym biznesie wzroście sprzedaży mówiła natomiast Dorota Drewnicka. Moderacją networkingów zajęła się Dorota Mastalska z Areny Biznesu, jak sama nam powiedziała – Skuteczny networking jest wtedy, gdy z takiego spotkania wychodzimy z 50 wizytówkami i przynajmniej kilkoma konkretnie umówionymi spotkaniami biznesowymi.
wwk6

Kolejna Wymiana Kontaktów w Warszawie już 16 marca w nieco zmienionej formie. Tym razem każdy z uczestników  będzie miał okazję wystąpić na scenie przez 60 sekund prezentując swój biznes zarówno osobom obecnym na sali jak i tym, którzy będą śledzić przed monitorami relację liv  e z wydarzenia.

WWK1

Kinga Piwowarska