Home Lifestyle Wieczór Panieński – przewodnik dla organizatorki

Wieczór Panieński – przewodnik dla organizatorki

wieczor-panienski-foto_1

Wieczór Panieński to wyjątkowo ważny dzień w przedślubnych przygotowaniach. Tradycyjnie jego organizacją zajmuje się Świadkowa, dlatego jeśli to właśnie Tobie przypada właśnie ten zaszczyt – zaplanuj naprawdę wyjątkową, pełną atrakcji noc! Naczelna zasada udanego wieczoru panieńskiego brzmi „Przyszła Panna Młoda jest najważniejsza!” dlatego organizując wszystkie atrakcje pamiętaj o tym, by przypadły one do gustu właśnie jej.

Szalona zabawa, a może błogi relaks?To Ty jako Świadkowa, czyli najlepsza przyjaciółka przyszłej Panny Młodej znasz ją najlepiej i wiesz czego potrzebuje oraz co może sprawić jej największą frajdę. Typ rozrywek dostosuj do jej temperamentu, charakteru i aktualnego stanu psychicznego. Jeśli aktualnie jest ona tak zestresowana, że tylko myśl o zbliżającym się ślubnym manicure powstrzymuje ją od nerwowego obgryzania paznokci zadbaj o to, by mogła się odpowiednio wyciszyć. Wycieczka do SPA i na relaksacyjny masaż w takiej sytuacji może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jeśli z kolei przyszła Panna Młoda jest tak pełna energii, że nie może spać po nocach wykorzystajcie ten czas na całonocne szaleństwo w najlepszych klubach w mieście.

Wieczór panieński – sprawdzone pomysły na mega zabawę


Niezależnie od typu imprezy jaką zdecydujesz się zorganizować zadbaj o to by wasz czas był wypełniony ciekawymi aktywnościami. Oto lista 5 sprawdzonych sposobów na wieczór panieński.

Element rozpoznawczy

Już w trakcie przygotowywania i potwierdzania listy gości ustalcie jakiś jeden wspólny element, który będzie Was wyróżniał na tle innych, a jednocześnie sprawi, że staniecie się, na ten jeden wieczór, zgraną grupą. Może to być np: kwiatek wpięty we włosy, opaska z uszami kota, czarne kabaretki, lub strój w określonym kolorze.Wariantem takiego wyróżnika może być grupowe przebranie się w stroje bohaterek ulubionego filmu lub bajki z dzieciństwa przyszłej Panny Młodej.

Rozkosze podniebienia

Ponieważ przed Wami cała noc, zadbaj o to by rozpocząć ją w odpowiednim stylu i z pełnym żołądkiem. Bo czy można się dobrze bawić, gdy brzuchu burczy? Wybierzcie się do dobrej restauracji serwującej pyszne jedzenie. Wybór kuchni uzależnij oczywiście od preferencji przyszłej Panny Młodej. Wspólny posiłek, w trakcie którego będziecie mogły pogadać zintegruje uczestniczki pochodzące z różnych środowisk (uczelnia, szkoła, praca itp.).


Gry i zabawy

Wieczór panieński to czas doskonałej zabawy i wielu salw śmiechu, aby je zapewnić przygotuj różne śmieszne gry nie tylko dla przyszłej Panny Młodej , ale taż dla wszystkich uczestniczek imprezy. Możecie odpowiadać na różne dziwne pytania, możecie wymyślać zadania do wykonania na czas dla przyszłej Panny Młodej lub też przygotować dla niej test wiedzy o przyszłym Małżonku, pod warunkiem, że znajdzie on czas na udzielenie Ci wszystkich odpowiedzi. Możecie też zagrać w torebkę – ta prosta gra sprawdzi poziom wiedzy przyszłej Panny Młodej o jej gościach. Każda z uczestniczek wieczoru panieńskiego wkłada do torebki od 1 do 3 przedmiotów, a mistrzyni ceremonii ma za zadanie prawidłowo przyporządkować do nich właścicielki.


Pamiątka, czyli nie tylko wspomnienia

Niezapomnianą zabawę warto uwiecznić na zdjęciach, ale nie tylko tych robionych smartfonem – na wasze święto zaproś profesjonalną fotografkę, która pomoże Wam wybrać temat przewodni sesji zdjęciowej. Piękne, wykonane odpowiednim sprzętem zdjęcia ujęte w kadrach czułego oka przypomną każdej z Was o tym wspólnie spędzonym czasie.

Moc atrakcji

Nie tylko pani fotograf może urozmaicić wieczór panieński. Tego dnia możecie pozwolić sobie na zerwanie z konwenansami i wybrać się do wróżki, mogącej uchylić rąbka tajemniczej przyszłości. Innym ciekawym pomysłem jest wybranie się na spersonalizowaną lekcje tańca, którym mogłybyście zaskoczyć gości weselnych na czele z Panem Młodym.

Przygotowując wieczór panieński nie bój się popuścić wodzy fantazji i zrób wszystko by ta „ostatnia” panieńska noc była absolutnie wyjątkowa i po latach wspominana z uśmiechem przez wszystkie jej uczestniczki, a w szczególności osobę, dla której ją zorganizowałaś!