Home Lifestyle „Wege w kwadrans”- recenzja książki Katarzyny Gubały

„Wege w kwadrans”- recenzja książki Katarzyny Gubały

005

Jeśli od zdrowego gotowania wykręcasz się brakiem czasu, wiedz, ze od teraz ta wymówka straciła na wartości. Do księgarń trafiła właśnie najnowsza książka Katarzyny Gubały „Wege w kwadrans”, dzięki której nauczysz się przygotowywać pyszne i zdrowe posiłki w piętnaście minut! Sprawdź – Twój organizm na pewno będzie Ci wdzięczny!

Katarzyna Gubała, blogerka, redaktor naczelna luksusowego magazynu Ekostyle, diet coach i certyfikowany audytor marki V-lebel w swojej piątej już książce pokazuje jak w prosty sposób przygotowywać zdrowe i kolorowe posiłki o każdej porze roku! Co ważne do swoich przepisów wykorzystuje łatwodostępne w Polsce sezonowe warzywa i owoce, dzięki czemu oszczędzisz czas i pieniądze na szukaniu wymyślnych i kosztownych składników. Autorka od wielu lat jest weganką i koordynatorką kampanii fundacji VIVA „Zostań wege na 30 dni”. Wiedza i doświadczenie zdobyte w ten sposób pozwalają jej dzielić się z czytelnikami sprawdzonymi sposobami na zdrową dietę, w której nie brakuje żadnych witamin ani substancji odżywczych.

20180527_090528871_iOS

 

„Wege w kwadrans” to 125 przepisów kuchni roślinnej dzięki którym zadbasz nie tylko o swoje zdrowie, ale także o środowisko naturalne! Poza przystawkami i wszelkiego rodzaju pastami do chleba znajdziesz tutaj także pomysły na bezmięsne dania główne i słodkie desery, do przygotowania których nie będziesz potrzebowała produktów odzwierzęcych. Moje serce podbił przepis na jeden z moich ulubionych tradycyjnych przysmaków kuchni włoskiej w wersji wege – panna cotta.

W książce „Wege w kwadrans” poza pięknymi zdjęciami zachwyciło mnie także bogactwo przypraw wykorzystywanych w każdym z przepisów. W moim odczuciu przyprawy są bowiem, tą odrobiną magicznego proszku nadającego każdemu daniu wyjątkowy smak i aromat. Ponadto ogromnym plusem jest podział na poszczególne pory roku ułatwiający korzystanie z książki i czerpanie z niej kulinarnych inspiracji przez 365 dni! Niezależnie od tego, czy jesteś zapracowana, czy nie, dzięki Katarzynie Gubale możesz zapewnić sobie i swojej rodzinie zdrowe posiłki przez okrągły rok bez konieczności rezygnowania z siebie.