Home Lifestyle Wege w kwadrans! Najszybsza kuchnia świata w wykonaniu Katarzyny Gubały.

Wege w kwadrans! Najszybsza kuchnia świata w wykonaniu Katarzyny Gubały.

005

Wystarczy 15 minut w kuchni, żeby zjeść zdrowy i zbilansowany posiłek wegański.

„W książce Wege w kwadrans udowadniam, że dania wegańskie mogą być łatwe i szybkie w przygotowaniu. Znalazło się tutaj 125 zdrowych przepisów na potrawy, które można wykonać w kwadrans lub maksymalnie w pół godziny, gdy wliczyć w to czas gotowania ryżu, kaszy czy soczewicy. Na własnej rodzinie przetestowałam, że każdy jest w stanie te dania przygotować. Co najważniejsze, przepisy są opracowane tak, że nie trzeba do nich używać rzadkich, trudno dostępnych składników ani skomplikowanego sprzętu. Warzywa, owoce, kasza, ryż, trochę przypraw, zdrowy olej, do tego blender – i jesteśmy najedzeni!
Wege w kwadrans to książka dla każdego, komu się wydaje, że kuchnia wegetariańska i wegańska jest skomplikowana, trudna i czasochłonna. To też książka dla wszystkich, którzy chcieliby gotować roślinnie, a nie wiedzą, od czego zacząć.
Na polskim rynku nie było dotychczas książki o diecie wegańskiej, która tłumaczyłaby, jak szybko, zdrowo i dobrze zjeść. Mam nadzieję, że każdego dnia znajdziecie kwadrans na zdrowe gotowanie”.

Kasia Gubała

Katarzyna Gubała, autorka książek kulinarnych m.in. „Wege w kwadrans” i koordynatorka ogólnopolskiej kampanii „Zostań wege na 30 dni” przekona was, że kuchnia roślinna to prawdziwa frajda, szybka wegańska uczta i zbilansowana dieta w jednym.

Z książki dowiesz się jak przygotować zdrowe i szybkie roślinne posiłki, a także:
• Czy nać z rzodkiewki jest jadalna?
• Jaki cukier jest najzdrowszy?
• Czym zastąpić nabiał?
• Jak uniknąć niedoborów i bilansować wegańską dietę?
• Czy kuchnia wege w kwadrans jest możliwa?