Home Wydarzenia Walentynkowy prezent dla niego ? najlepsze pomysły

Walentynkowy prezent dla niego ? najlepsze pomysły

walentynkidlaniego

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent dla swojego chłopaka? Nie chcesz, by tegoroczny podarek był kolejnym niepotrzebnym upominkiem, ale zupełnie nie wiesz, z czego ucieszy się Twój partner. Oto kilka propozycji na udany walentynkowy prezent dla niego. Sprawdź i zainspiruj się.


Kupowanie tandetnych upominków z serduszkami to już przeżytek. Każdy facet doceni, gdy podarowany mu prezent będzie jakkolwiek pragmatyczny. Wcale nie musisz mocno się wysilać i wymyślać wyjątkowo kreatywnych podarków. Wystarczy tylko wstrzelić się w zainteresowania Twojego faceta, a sukces masz murowany. 

Dla sportowca

Twój mężczyzna to typ sportowca? W takim razie walentynkowy upominek dla niego nie będzie wcale skomplikowany. Jeśli Twój luby spędza godziny na sali gimnastycznej i wylewa z siebie na treningach siódme poty, podaruj mu nowy strój do ćwiczeń lub jakiś konkretny przyrząd. Nowe buty do biegania, rękawice bokserskie lub hantle są idealną propozycją na walentynkowy prezent dla mężczyzny. Maniakalnemu kibicowi natomiast z pewnością do gustu przypadnie szalik lub koszulka z wizerunkiem jego ulubionego zespołu. 

Dla melomana

Czy Twój chłopak nie wspominał ostatnio o jakimś zespole, który szczególnie przypadł mu do gustu? A może na jego playliście znalazło się coś, co wyjątkowo często łaskocze jego uszy? Warto przejrzeć, czego ostatnimi czasy słuchał Twój mężczyzna. Nowa płyta ulubionego wokalisty lub kompozytora zdecydowanie poprawi mu humor w walentynkowy dzień i zostanie bardziej doceniona od kolejnego pluszaka czy lizaka w kształcie serca. Innym przykładem walentynkowego prezentu dla niego może być również bilet na koncert, na który oczywiście wybierzecie się wspólnie. 

Dla mola książkowego

Książka to prezent idealny na każdą okazję. W Walentynki sprawdza się równie dobrze, co w urodziny czy Boże Narodzenie. Jeśli Twój facet uwielbia spędzać długie godziny przy fascynującej lekturze, postaraj się sprezentować mu ostatni bestseller. To z pewnością jeden z pewniejszych na udany walentynkowy prezent dla niego. 

Dla gracza

Prawdopodobnie nie podzielasz pasji swojego mężczyzny, ale gra, na którą czekał od dłuższego czasu podarowana w Walentynki wprawi go w ekstazę. Niewielkim kosztem możesz sprawić, że Twój chłopak będzie wyjątkowo szczęśliwy z podarowanego mu prezentu. A może by tak zupełnie go zaskoczyć i dokupić drugi pad do konsoli? Może walentynki to idealny czas, by przełamać bariery i wchłonąć się w wirtualny świat gier video? 

Dla eleganta

Walentynki to dobra okazja, by urozmaicić nieco garderobę Twojego faceta drobnymi dodatkami. Co konkretnie wręczyć swojemu mężczyźnie? Dobrym pomysłem na walentynkowy prezent dla niego jest chociażby elegancki portfel lub krawat. 

Dla majsterkowicza

Jeśli Twój facet jest typem ?złotej rączki?, to masz zdecydowanie najtrudniejsze zadanie ze znalezieniem ciekawego prezentu walentynkowego. Znając życie, skrzynka pełna narzędzi sprawiłaby mu ogromną radość, ale pewnie nie tego typu prezentem chciałabyś obdarować swego partnera. Spróbuj jednak wybadać, czy w jego warsztacie nie brakuje czegoś, co skutecznie uniemożliwia sprawną pracę nad domowymi usterkami.

Wojciech Chentkiewicz
Artykuł został przygotowany w oparciu o www.iwoman.pl/zyczenia/zyczenia-walentynkowe.html