Home Lifestyle W poszukiwaniu źródła. Kim jesteśmy i skąd pochodzimy – Łukasz Kulak

W poszukiwaniu źródła. Kim jesteśmy i skąd pochodzimy – Łukasz Kulak

w poszukiwaniu zrodla

Łukasz Kulak – jestem badaczem historii starożytnej i prehistorycznej. Pasjonuje się zagadnieniami z pogranicza nauki. Przywołując historie opowiedziane przez wiele osób, uzmysławia czytelnikom, że istnieje coś więcej niż świat materialny, a nasze życie na Ziemi nie jest ani początkiem, ani końcem.

Książka, dzięki której możemy zgłębić tajemnicę działania ludzkiego organizmu, który został przez autora przyrównany do biologicznego komputera. W bardzo obrazowy sposób, posługując się naukowymi przykładami, czerpiąc z biologii, medycyny, fizyki i innych dziedzin, opisał zasady funkcjonowania ludzkiego organizmu jako fizycznego ciała. Przedstawił również siedem czakr, skupiając się przede wszystkim na omówieniu czakry serca i trzeciego oka.

Nie jesteśmy jedynymi istotami we Wszechświecie, a Ziemia z pewnością nie jest jego centrum. Istnieją rzeczy, o których co prawna nie śniło się filozofom, ale przy odpowiednim podejściu, otwarciu się na to co niematerialne, paranormalne i nie do końca wyjaśnione, możemy dotrzeć sami.

Jeśli pragniemy czegoś więcej niż dobra materialne, jeśli interesuje nas Wszechświat, kwestia śmierci, przeznaczenia, dziedziczenia, a także naszej roli rzeczywistości, do której mamy ograniczony dostęp, a której jesteśmy częścią bardziej lub mniej świadomie, to najwyższa pora zagłębić się w temat i przejść na wyższy poziom…

Wydawnictwo:Psychoskok

Data premiery:08.04