Home Wydarzenia Uwolnij swoją kobiecość relacja z konferencji

Uwolnij swoją kobiecość relacja z konferencji

20180407_155451
Transformacja traumy okołoporodowej, wzmocnienie odwagi; rozbudzenie ciekawości wewnętrznego dziecka, czy przepracowanie przekonań związanych z ideałem kobiecego ciała to tylko niektóre tematy omawiane w trakcie wiosennej edycji cyklicznej konferencji Eco Kobieta, która obyła się 7 kwietnia w warszawskim Naturalnym Centrum Zdrowia.
20180407_130246

 

Wydarzenie rozpoczęło się się zmysłowym tańcem brzucha w wykonaniu Moniki Kowalczyk. Prelekcja Marty Kuszakiewicz zajmującej się edukacją Kobiet w zakresie oddychania zbliżyła uczestniczki do ciała i ducha jednocześnie.

Dorota Deląg – gość specjalny – poprowadziła ciekawą i otwierającą wiele wątków dyskusję na temat kobiecości.
Ponadto w trakcie konferencji odbyły się wykład na temat wykorzystania archetypów w relacjach międzyludzkich prowadzony przez Agatę Banach. Katarzyna Auli Barszczewska opowiedziała o swojej pracy z kobietami spodziewającymi się dzieci i niezwykłej mocy zapachów olejków eterycznych,

Najbardziej wytrwałe uczestniczki dowiedziały się także jak wykorzystać swoje naturalne zdolności i talenty w wyborze pracy marzeń.

 

20180407_155829

 

Pomysłodawczynią i organizatorką konferencji Eco Kobieta jest Małgorzata Penkala pełna pasji i niesamowitych pomysłów dba o to by na każdej konferencji dotrzeć do wszystkich zmysłów uczestniczek. Jej niesamowity talent doboru prelegentek i tematów ich wystąpień sprawia, że wszystkie na pozór różniące się między sobą wątki splatają się w jedną harmonijną całość, dając poczucie kompletności i przepełniając uczestniczki wydarzeń radością.

20180407_151003

Obecność na konferencji Eco Kobieta nie gwarantuje tylko dobrostanu i poczucie świetnie spędzonego dnia. Pomaga otworzyć się na nowe bodźce, poznać siebie lepiej, motywuje do zadawania sobie ważnych pytań. Wartością dodaną jest możliwość poznania wyjątkowych, świadomych siebie kobiet, dla których świat rozwoju osobistego jest oceanem możliwości.

Do zobaczenia na kolejnej konferencji Eco Kobieta!