Home Styl Torebka od światowego projektanta mody jest na wyciągnięcie ręki

Torebka od światowego projektanta mody jest na wyciągnięcie ręki

karllagerfeld

Zarządza marką Chanel, kieruje domem mody FENDI, a do tego posiada markę sygnowaną swoim imieniem i nazwiskiem, pod którą produkuje się odzież, torebki oraz perfumy. Oprócz bycia projektantem jest również artystą i fotografem. Karl Lagerfeld – jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektantów mody.

Projektant Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld dla wielu jest jedną z najbardziej fascynujących postaci świata mody. Ten urodzony w 1933 roku w Hamburgu projektant jest także artystą oraz fotografem. Przygodę z branżą odzieżową rozpoczął w latach 50 ubiegłego wieku. Wygrał konkurs mody w Paryżu, a później zbierał doświadczenie w takich domach jak Balmain, Jean Patou, Krizia czy Valentino. W latach 60 wyjechał do Włoch studiować sztukę, by po 3 wiosnach znów zawitać do świata mody.

Dalej w jego życiu pojawiły się nazwisko Fendi, marka Chloe czy dom mody Chanel, którym kieruje od 1983 roku aż do dzisiaj. W latach 70/80 jego międzynarodowa kariera nabrała rozpędu. Rozwinął skrzydła i na długie lata wskoczył do czołówki światowych projektantów mody. Tak naprawdę wciąż w tej czołówce zasiadając.

Karl Lagerfeld i jego marka

Marka Karl Lagerfeld jest tak samo mocno rozpoznawana jak sam jej autor. Swoim imieniem i nazwiskiem sygnuje nie tylko ubrania. Stworzył również zapachy dla kobiet i mężczyzn czy galanterię damską. Torebki Karl Lagerfeld najlepiej pokazują piękno artystycznego zmysłu autora. Nietuzinkowe podejście i wyrafinowany gust to cechy pożądane w świecie mody, które marka Karl Lagerfeld opanowała chyba do perfekcji.

Torebki Karl Lagerfeld dostępne w Polsce

Torebki Karl Lagerfeld w sklepie chiara.pl to ogromny wybór produktów tego uznanego projektanta. Galanteria damska idealna zarówno na codzienny spacer, randkę, jak i wieczorne przyjęcie. Torebki dostępne są w stonowanych kolorach, takich jak czerń, biel, czerwony, niebieski, bordo czy szary. Torebki pod szyldem Karla Lagerfelda cechuje nowoczesny i ponadczasowy styl oraz urokliwe piękno, które pokochały tysiące kobiet na całym świecie. Zostań jedną z nich.