Home Wydarzenia To już rok Girlboss.in!

To już rok Girlboss.in!

60247632_666618197121723_8911109192673132544_o

Współpraca zamiast konkurowania – to hasło przyświeca od początku funkcjonowania społeczności Girlboss.in. Na każdym kroku starają się przekonywać kobiety, że razem mogą zdziałać więcej. I robią to już od roku! 14.06.2019 r. w Katowicach odbędą się pierwsze urodziny portalu Girlboss.in.

Girlboss.in to inicjatywa stworzona przez kobiety i dla kobiet. Skupia osoby przedsiębiorcze, które są otwarte na rozwój zarówno swój, jak i swojego biznesu. Portal Girlboss.in to miejsce, w którym dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Na stronie pojawiają się artykuły z różnych obszarów: od tworzenia biznesplanu, przez marketing i finanse, aż po kulturę czy dietetykę. Autorki wychodzą naprzeciw kobietom, które są ciekawe świata i chcą konsumować wartościowe treści.

Pierwsze urodziny portalu to okazja do zebrania społeczności w jednym miejscu. W trakcie wydarzenia nastąpi podsumowanie dotychczasowych działań oraz przedstawienie planów na kolejne miesiące. Będzie to również okazja do wysłuchania przemówień Ewy Gadomskiej – założycielki Girlboss.in oraz Darii Stasiak – głównej koordynatorki projektu. Kobiety opowiedzą o tym, w jaki sposób można wykorzystać współpracę do rozwoju własnego biznesu i jak wiele można zyskać, jeśli tylko człowiek przestanie zwracać uwagę tylko na swoje własne interesy. Uczestniczki wydarzenia będą miały okazję obejrzeć również wystawę Żany Migo w ramach projektu #Fajnababka. Będzie to seria portertów, przedstawiających kobiety, które aktywnie wspierają inne dziewczyny swoimi działaniami. Nie zabraknie oczywiście okazji do networkingu.

Jesteś przedsiębiorczą kobietą? Masz swoją firmę? A może dopiero szukasz pomysłu na siebie? Przyjdź 14.06.2019 do 3 Siostry, Bajgiel i Kawa na ulicy Bogucickiej i poznaj inne niesamowite kobiety, takie jak Ty!

Szczegóły wydarzenia znajdziesz na: https://www.facebook.com/events/297031201233935/

Informacje o biletach są dostępne na: http://sklep.girlboss.in/kategoria/wydarzenia?fbclid=IwAR3jXp2s0oeg8wNZczCDw2MiUxuK4oeddHudAj_T-mV2cfyInZo69gW3MP4