Home Lifestyle Tania randka – poznaj sposoby!

Tania randka – poznaj sposoby!

randka

posobów na tanią i ciekawą randkę jest cała masa – takim przykładem może być wypad do Puszczy Kampinowskiej.

Pomysł na randkę
Gdzie szukać inspiracji oraz miejsc na wspaniałą i tanią randkę? Warto podpytać znajomych o takie miejsca i sprawdzić co warto tam zobaczyć. Idealnym przykładem może być Puszcza Kampinoska – to miejsce które zaspokoi nie tylko fanów przyrody. Pozwoli Wam odpocząć od zgiełku miasta i skupić się tylko na sobie. Dodatkowo ciekawe atrakcje taki jak np. pałac i dom narodzin Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli, muzeum kolei wąskotorowej czy skansen budownictwa puszczańskiego w Granicy. Jeśli jednak nie chce Wam się zwiedzać, a jedynie położyć na kocu i patrzeć w niego to Puszcza Kampinoska idealnie się do tego nadaje. Pierwsza randka? I w tym przypadku doskonale sprawdzi się ten cud natury, będziesz potrzebował jednak kilka dodatków. Sporo inspiracji i sposobów na tania randkę, ale nie tylko znajdziesz na stronie http://finagoo.pl/rozrywka/pomysl-na-tania-randke/

Czego potrzebujesz, czyli pomysł na randkę
Oprócz naturalnego piękna możesz zachwycić swoją dziewczynę, piknikiem na którym zaserwujesz przepyszne przekąski. Czego potrzebujesz do randki w plenerze? Na pewno przyda CI się gruby koc (możesz go kupić np. w Tesco za 40 zł), kolejnym elementem są tzw. „ jednorazówki” (talerze, lampki do wina, sztućce – możesz dostać je w każdy supermarkecie za 8-12 zł). Gdy masz już miejsce, wszystkie dodatki, przyszedł czas na jedzenie – kup owoce (np. maliny, truskawki), sery (np. camembert, brie), bagietki, oraz wino (butelka czerwonego wina do koszt ok. 19 zł/0,75l w Lidlu). Warto abyś kupił też wszystkie elementy, które przydadzą się w przypadku „załamania” pogody, dlatego weź – płaszcze przeciwdeszczowe (15 zł/sztuka), preparaty odstraszające owady oraz kosz piknikowy do którego spakujesz wszystkie potrzebne rzeczy.


Pierwsza randka

Oczywiście najlepiej traktować każdą randkę jak pierwsza randka, tylko wtedy zadbasz o szczegóły i zapewnisz wszystko co najlepsze. Możesz także zrobić wybrane miejsce „waszym”, wtedy chętnie do niego wrócicie, aby spędzić miło czas i pamiętaj – tania randka to nie zawsze zła randka. Tak więc dobrze się przygotuj i pamiętaj najważniejszy jest pomysł na randkę.