Home Styl Talizmany z miłości do ponadczasowego piękna Kolekcja NOA od Ditty Zimmerman

Talizmany z miłości do ponadczasowego piękna Kolekcja NOA od Ditty Zimmerman

Ditta Zimmermann_visual2

Zmysłowa, świadoma i do granic możliwości…nieprzewidywalna! Tak definiuje kobietę nowa kolekcja biżuterii NOA od Ditty Zimmermann, w której magiczne kamienie otulone szlachetnymi metalami hipnotyzują niczym współczesne amulety. Dajcie się oczarować!

Inspiracja z gwiazd

Biżuteria nie od dziś uznawana jest za szczególnie osobisty element stylizacji. Nierzadko noszone przez nas pierścionki, bransoletki czy naszyjniki mają dla nas większe znaczenie niż uzupełnienie ulubionego look’u. Kolekcja NOA to ukłon w stronę finezyjnej klasyki i nowego spojrzenia na biżuterię, w którym kształty i kamienie zyskują szersze znaczenie. Nowe propozycje od Ditty Zimmerman to połączenie charakterystycznych dla marki modeli, oswojonej geometrii i odniesień do najgorętszych trendów sezonu. Inspiracja energią Ziemi i fascynacja mocą kamieni zaowocowała linią kobiecych, osobistych „talizmanów”, które mogą towarzyszyć nam codziennie, ale też zapewnić zjawiskowe wykończenie wieczorowej kreacji.

Ditta Zimmermann_visual

Magia dyskretnych form

Kolekcja obfituje w dobrze znany motyw koła i półkola nawiązujące do wieczności, harmonii i równowagi duchowej. Delikatne łączenia na bazie łańcuszków i zawieszki zdobią, ale i podkreślają uniwersalny charakter całej linii. W kolekcji znajdziemy m.in. pierścionki, naszyjniki, bransoletki i kolczyki wykonane w srebrze próby 925 – pozłacane 14 karatowym złotem lub w wersji z rodowanego srebra. Amatorki naturalnych, jasnych ozdób pokochają modele z białą masa perłową, które kuszą blaskiem mlecznych elementów. Natomiast onyks w głębokiej czerni i granatowa noc kairu mieniąca się połyskującymi drobinkami to równie elegancka propozycja zdobiąca analogiczne wzory, choć może nieco bardziej charakterna.
Minimalizm form w kolekcji Noa od marki Ditta Zimmermann idzie w parze z elegancją i indywidualizmem, których nie definiuje wiek ani społeczne konwenanse. Projektantka świadomie wykreowała piękną kolekcję, która za pomocą kontrastów i ascetycznych form kreuje ponadczasowe amulety kobiecości – idealny prezent dla każdej pani swojego losu.