Home Styl Stylizacje na plażę.

Stylizacje na plażę.

Stylizacja1

Letnie, wakacyjne stylizacje rządzą się swoimi prawami. Często nakładamy rzeczy, których nigdy byśmy nie ubrały do pracy czy na spotkanie ze znajomymi. Szalejemy ze wzorami i kolorami. Nic więc dziwnego, że chcemy nie tylko odpocząć, ale też zmienić coś w swojej garderobie, chociaż na chwilę. Żeby Was nieco zainspirować przygotowaliśmy kilka stylizacji w sam raz na letnie spacery, nie tylko na plaży.

Stylizacja2

Wybór stroju kąpielowego to nie lada wyzwanie. Kiedy uda się znaleźć ten idealny, warto też pomyśleć o dodatkach. My proponujemy szaleć z kolorem białym, który zawsze wygląda świetnie. Świeżo, elegancko albo sportowo. Wszystko zależy od tego z czym go połączysz. Jeśli nie lubisz pareo ani innych chust tego typu, a chcesz mieć fajną narzutkę, zajrzyj do swojej szafy. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w niej marynarkę, która posłuży również w wakacje. I wcale nie musi kojarzyć Ci się z pracą.

Wakacyjne stylizacje zdecydowanie kojarzą nam się z paskami i stylem marynistycznym. Jest ktoś kto nie lubi tego trendu? Ale! Warto pomyśleć o nieco bardziej odważnych połączeniach. Jeśli paski to czemu nie różne kolory i wielkości? Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa tego lata i zestawiaj ze sobą te same wzory. Małe i duże kwiaty w jednym połączeniu też będą prezentowały się świetnie.

Stylizacja3

Na koniec coś dla najbardziej odważnych, czyli miks. Nie bój się łączyć pasków z kwiatami, grochów z paskami czy na pozór nie pasujących do siebie kolorów. Wakacyjna moda pozwala na dużo więcej i to idealny czas aby spróbować czegoś nowego. Więcej inspiracji na www.laredoute.pl