Home Styl Streetwear’owe porady na drugą połowę 2018

Streetwear’owe porady na drugą połowę 2018

street-2530464_960_720

Streetwear powszechnie uważa się za najbardziej pożądany styl dzisiejszej szych czasów, doskonały na co dzień, do pracy, szkoły, czy na wyjście ze znajomymi, jednak gdy czas i miejsce wymagają od nas bardziej stosownego outfitu, wystarczy mieć w swojej szafie kilka istotnych elementów, by to osiągnąć. Dziś podpowiemy Wam, jak w prosty i niewymagający dużego nakładu czasu i pieniędzy sposób podejść do tematu. Podpowiemy Wam na co zwracać uwagę wybierając strój na bardziej szczególne okazje, bazując na uniwersalnych i stonowanych projektach od Prosto.

Gotowi na dzisiejszą dawkę wskazówek? Zaczynamy!

Jak dotąd streetwear rządził się własnymi prawami, wystarczyło zaufać przodującym markom na polskim rynku, jak Alkopoligamia, New Bad Line, Diamante Wear, Lucky Dice, czy właśnie Prosto. Wystarczyło zaopatrzyć własną szafę o szerokie jeansy, bluzę z kapturem, full capa i dobrane sportowe buty, aby czuć się modnie w każdej możliwej okazji. Jednak jak czasy, muzyka, tak też i moda ewoluowały przez najbliższe lata. Na rynku zaczęły pojawiać się coraz to nowsze modele, kroje i kolory klasycznych ubrań. Rynek odzieży streetwearowej ciągle gonił za narzuconymi zza oceanu trendami, produkując swoje lepsze, czy gorsze wersje odzieży. Jednak w całym tym wyścigu szczurów Prosto nigdy nie zrezygnowało ze swojej rozpoznawalnej i estetycznej klasyki. Mimo, iż ich odzież przeszła pewną metamorfozę, zgodnie z wymaganiami stawianymi przez rynek modowy i klientów, to wciąż pozostają jedną z niewielu marek, które doskonale nadają się do kompletowania bardzo stylowych i „wykwintnych” outfitów.

800x800_product_media_50001-51000_towar_49065_141330

Zasady ubioru streetwear’owego

Streetwear może nosić każdy laik, jednak aby sprawić, że będziemy wyglądać elegancko, przestrzegać należy kilku zasad. W większości przypadków, można w pełni wykorzystać to, co już masz w swojej szafie, ale nie zaszkodzi jeśli uzupełnisz ją kilkoma niezbędnymi rzeczami. Oczywiście nie chodzi tylko o to, by każdy element odzieży streetwearowej był na miarę garniaka, chodzi o to, że możesz mieszać streetwear z tradycyjnymi, eleganckimi elementami i pozwolić by idealnie uzupełniały się nawzajem.

Fani streetwear zawsze będą chcieli czegoś, czego nikt inny nie zdołał zdobyć. Oznacza to, że musisz poświęcić trochę czasu na poszukiwanie najnowszych i stylowych modeli, bądź po prostu tak skomponować swój komplet, by wyglądać oryginalnie.

Prosto i nienagannie

Świetnym sposobem na to, by prezentować się stylowo, jest na przykład dodanie workowatego swetra do dobrze dopasowanych dżinsów denim, jak na przykład Prosto KI M Regular (dostępne w kategorii Prosto na Preorder.pl). Najlepiej jest myśleć o utrzymaniu stroju w stanie subtelnym, NIGDY NIE PRZESADZAJ! Pamiętaj, że elegancki wygląd to stawianie na stonowane kolory oraz dobrze skomponowane komplety. Klasyka powinna zagościć w Twojej garderobie, tak byś mógł za każdym razem, bez większego główkowania stworzyć własny, wyjściowy outfit. Klasyczne modele bluz, czy T-shirtów od Prosto powinny rozwiązać Twój problem. Stonowane kolory, którymi szczyci się marka Prosto, to przede wszystkim pożądana od wieków czerń, różne odcienie szarości, ciemne zielenie czy różne odcienie niebieskiego. Zwróć uwagę na przemyślane zdobienia odzieży od Prosto, zwykle białe wstawki samego Logo producenta załatwiają sprawę. Szaro czarna bluza KI M Sober, do tego dopasowane ciemnoniebieskie joggery, białe buty a do tego zegarek z dużą tarczą i zapewniam Cię, nie przejdziesz nawet 100m niezauważony. Gwarantuję Ci, że w tak skomponowanym outficie nabierzesz pewności siebie, wyglądając jak pewny siebie, elegancki facet.