Home Design i wnętrze Steruj dostępem do domu dzięki smartPROMOCJI firmy WIŚNIOWSKI

Steruj dostępem do domu dzięki smartPROMOCJI firmy WIŚNIOWSKI

smart-promocja

Ruszyła wiosenna promocja firmy WIŚNIOWSKI. Do końca czerwca wybrane bramy, drzwi iogrodzenia tej cenionej marki można nabyć w niezwykle atrakcyjnych cenach. Dodatkowointeligentny system kontroli dostępu Ri-Co w zestawie z produktami objętymi promocją jestgratis! Ciesz się nieograniczoną kontrolą nad bezpieczeństwem twojego domu i odkryj nowywymiar komfortu w codziennym życiu.

Ri-Co to inteligentna technologia na wyciągnięcie ręki. System pozwala w prosty i wygodnysposób sterować wszystkimi automatycznymi bramami marki WIŚNIOWSKI oraz drzwiami CREO zzamkiem elektrycznym, nawet wtedy kiedy nie ma cię w domu. Wszystko, czego potrzebujesz, to zwykłysmartfon. Wystarczy aktywować aplikację wBox przez Google play lub App Store, aby uruchomić napędwspółpracujący z bramą lub zamkiem elektrycznym zabezpieczającym drzwi. Ri-Co to system dostępu,który zawsze masz pod ręką – wszystkie pozostałe klucze i piloty stają się zbędne. Tylko do końcaczerwca, kupując bramy i drzwi WIŚNIOWSKI ten inteligentny system dostępny jest za darmo.

W smartPROMOCJI:

1. Superciepła, automatyczna brama garażowa UniTherm może być twoja, dopłacającjedynie 10% do ceny automatycznej bramy z serii UniPro! Co jeszcze zyskujesz? O 50%grubszy panel INNOVO 60 mm (U=0,37W/m2K), pewność świetnej izolacji termicznej orazoczywiście inteligentny sterownik Ri-Co całkowicie za darmo. W promocji biorą udział bramyw wymiarach typowych oraz specjalnych, wyłącznie w wersji automatycznej – do wyboru znapędem MIDO lub Somfy Dexxo Pro 3S RTS. Promocyjne bramy występują w szerokiejgamie kolorów.

2. Drzwi aluminiowe CREO w komplecie z zamkiem elektrycznym otrzymać można z rabatem10%. Do wyboru są dwie niezawodne opcje – trzypunktowy zamek elektryczny lubwielopunktowy zamek elektryczny Multitronic. Promocja obejmuje wszystkie wymiary drzwijak również wszystkie kolory i okucia, abyś wyCREOwał w swoim domu jak najlepszy styl. Dotego sterownik Ri-Co gratis.

3. Ogrodzenia posesyjne w kolorach ANTRACYT oraz MODERN GRAPHITE dziękiwiosennej promocji dostępne są bez dopłaty, która wcześniej wynosiła odpowiednio 15%oraz 10%! Ta atrakcyjna okazja dotyczy wszystkich wzorów i wymiarów z systemówCLASSIC, VARIO, MODERN, PREMIUM, STYLE, LUX oraz HOME INCLUSIVE. To jeszczenie wszystko – do każdej bramy przesuwnej z napędem AWso2000 gratis otrzymaszniezawodny sterownik Ri-Co!