Home Lifestyle Stéphane Antiga poprowadzi French Touch

Stéphane Antiga poprowadzi French Touch

stephane-antiga

French Touch, wyjątkowa kampania promująca francuski styl życia, po raz trzeci zawita do Polski. Organizatorzy już dziś zdradzają kluczowe zmiany zbliżającej się edycji. Na czele zespołu, od 15 listopada, stanie Stéphane Antiga. Charyzmatyczny trener został mianowany Dyrektorem Generalnym projektu French Touch w Polsce.

Stéphane Antiga, najwyższej klasy sportowiec, wieloletni selekcjoner Polskiej Reprezentacji Siatkarzy po zakończeniu kontraktu z PZPS postanowił kontynuować swoją karierę w Polsce, ale w zupełnie innym charakterze. Praca przy kampanii French Touch organizowanej przez Ambasadę Francji oraz Agencję Cryptone to, jak przyznaje Antiga, wielkie wyzwanie, które z chęcią podjął. Obejmując stanowisko Dyrektora Generalnego będzie odpowiedzialny za organizację i nadzór nad całością działań przy projekcie.

French Touch to akcja przybliżająca Polakom tajniki francuskiego stylu życia, francuskie marki, modę, kuchnię i kulturę. Po tegorocznym sukcesie organizatorzy zapowiadają, że przyszłoroczna edycja będzie realizowana z jeszcze większym rozmachem. Jak co roku, w ramach kampanii, odbędzie się m.in. ogólnopolska akcja handlowa oraz uroczysta gala, na której wystąpią polskie i francuskie gwiazdy. Nowy dyrektor, Stéphane Antiga już dziś zdradza, że trzecia edycja French Touch zaskoczy wszystkich!

fot. Materiały prasowe French Touch.