Home Styl Ślubna alejka jak z bajki!

Ślubna alejka jak z bajki!

Kościół udekorowany stojakami wypożyczonymi z firmy Floraj Justyny Muszyńskiej

Od kiedy byłaś małą dziewczynką marzyłaś o Tym Dniu? Pragniesz, aby Ta Chwila, gdy wejdziesz do kościoła lub znajdziesz się w Sali, w której odbędzie się uroczystość Ślubu Cywilnego – była idealna? Dawno temu ktoś powiedział, że marzenia są po to, aby je spełniać. A tym bardziej te związane z najpiękniejszym stanem, jaki jest dane doświadczyć człowiekowi – z Miłością. Nie cofaj się przed realizacją swych pragnień. Do ich spełnienia potrzebnych jest Ci kilka rzeczy – motyw przewodni ceremonii, piękne i cudownie pachnące kwiaty oraz dekoracje, które nadadzą charakteru i dodadzą wyjątkowości całości oprawy. Jednym z najbardziej popularnych wśród wielu Młodych Par pomysłów na wprowadzenie podniosłego i zarazem wyjątkowego nastroju podczas Ślubu – jest romantyczna alejka stworzona przy pomocy pięknych stojaków ślubnych. Z ich pomocą rozświetlisz i ożywisz każde miejsce.

Nie wyobrażasz sobie, aby ceremonia Twojego Ślubu miała zwyczajną oprawę? Twoim wielkim marzeniem jest stworzyć takie tło dla uroczystości Zaślubin, aby Tobie, Twojemu Ukochanemu i wszystkim zebranym gościom mocniej zabiło serce?

Życie to nie bajka, ale pewne detale są w stanie nadać naszemu otoczeniu smaczków tego rodzaju, które sprawiają, że wszystko nabiera charakteru i wyrazistości, tak, że rzeczywistość na krótką chwilę można zakląć w scenerię z najprawdziwszej romantycznej opowieści.

Pomysł wyjęty wprost z Twoich Marzeń

Jeśli masz pomysł, złapałaś to nieuchwytne „coś”, co sprawia, że zwykłą rzeczywistość można przemienić we wszystko, cokolwiek tylko sobie zamarzysz. Oczywiście potrzebne jest perfekcyjne przygotowanie całości ceremonii, dopracowanie każdego detalu. Przydaje się doświadczenie, dobry gust i smak profesjonalnej dekoratorki i florystyki, która doradzi, podpowie, zainspiruje, pomoże, a kiedy trzeba stworzy wszystko kompleksowo pod Twoje potrzeby – doradza Firma Floraj Justyny Muszyńskiej. Ktoś, kto zajmuje się przygotowywaniem opraw dla ceremonii Ślubów to nie konieczność, ale rozsądny wybór dla każdego, kto szuka wsparcia, doradztwa i zainspirowania w wykreowaniu tła dla tego jednego z najważniejszych Dni w życiu Młodej Pary.

Ślubna alejka jak z bajki

Młodzi coraz częściej i liczniej chcą czegoś więcej. Większość z nich marzy o czymś, co ich urzeknie i sprawi, że goście oniemieją z zachwytu. To zupełnie naturalna sprawa, w końcu Dzień Ślubu to wyjątkowa chwila w życiu dwojga zakochanych w sobie osób.

Przez pragnienie tego „czegoś więcej”, marzenie o scenerii wyjętej wprost z romantycznych opowieści o miłości, poszukuje się rozwiązań, które mogą realnie wprowadzić odrobinę magii w przestrzeń murów kościołów, sal, w których odbywają się ceremonie cywilne czy tych na świeżym powietrzu.

W ostatnim czasie na popularności zyskują bajkowe alejki stworzone z pięknych stojaków ślubnych. Ich walorami jest to, że same w sobie są już szlachetną i piękną ozdobą, która dodaje podniosłego i uroczystego charakteru. Ponadto można je wykorzystać do zawieszenia dekoracji florystycznych – tutaj np. wiele osób urzekają wiszące na nich kwiatowe kule w jasnych tonach barw czy serca rattanowe. Zakochane Pary urzekają też alejki ze stojakami ślubnymi, na których umieszczono urocze ozdobne klatki czy prześliczne lampiony dające dużo ciepłego i wspaniałego światła. W ten sposób, to dość proste rozwiązanie, sprawia, że wejście Młodej Pary staje się bardziej efektowne.

Poczuj się ze swoim wybrankiem niczym najprawdziwsza księżniczka i książę. Stojaki ślubne o oryginalnych nóżkach przypominających serduszka, na których będą płonęły romantyczne lampiony to scena, której na pewno ani Ty, ani Wasi goście nie zapomnicie do końca życia.