Home Lifestyle Słodycze jako gustowny prezent

Słodycze jako gustowny prezent

giving-a-gift

Wybór odpowiedniego prezentu, który nie tylko ucieszy obdarowanego, ale też zapadnie w jego pamięci jest nie lada sztuką. A przecież okazji do wręczania tych większych i mniejszych upominków nie brakuje. Sprawdź na jakie okazje doskonale wypadną słodkie podarunki.

Słodkości na nową drogę życia

Już od kilku lat nikogo nie dziwi fakt, że młode pary w treści zaproszeń ślubnych umieszczają informację na temat preferowanej formy prezentu ślubnego. Są tacy, którzy w tym wyjątkowym dniu chcą pomóc innym prosząc np. o książki, zabawki lub przybory szkolne dla potrzebujących dzieci, lub o karmę i ciepłe koce dla zwierząt w schronisku. Inni chcą pomóc samym sobie próbując szczęścia w grach liczbowych proszą o kupony lotto. Istnieje jednak liczne grono par, które pozostawiają formę prezentu inwencji twórczej gości. Jeśli nowożeńcy są smakoszami czekolady doskonałym prezentem może okazać się piękny wiklinowy kosz ozdobiony kwiatami, a wypełniony po brzegi pysznymi batonikami i pralinkami.

Lekkie przyjemności, by celebrować intymność

Kokosowy smakołyk z chrupiącego wafelka z całym migdałem w środku to doskonały prezent dla osób dbających o linię, które nie potrafią odmówić sobie przyjemności jaką daje Rafaello. Doskonałe jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub związku, a także we wszystkich momentach, które wymagają podkreślenia ich subtelnej wyjątkowości.

Złoto dla zwycięzców

Urodziny, obrona pracy magisterskiej lub awans w pracy to uroczystości wymagające szczególnego podkreślenia wyjątkowym prezentem. Idealnie sprawdzą się w tej roli czekoladki Ferrero Rocher, które powstały z miłości do dobrego smaku i absolutnej doskonałości.

By podkreślić wagę doskonałego towarzystwa

Nierzadko umawiając się na babski wieczór lub domówkę w gronie najbliższych przyjaciółek zastanawiamy się co wręczyć gospodyni. Częstym prezentem zarezerwowanym na tą okazję jest butelka ulubionego wina. Czy może istnieć jednak leprze połączenie niż pyszny likier oblewający wisienkę, a wszystko to zamknięte w gorzkiej czekoladzie? Czekoladki Mon Cheri sprawią ogromną przyjemność obdarowanej.

Ferrero Rocher_Annawithlove--4

Bożonarodzeniowe pyszności

Żadne inne święta tak jak Boże Narodzenie nie kojarzą się z czekoladą. Zamiast ilości warto postawić na jakość i dawać w prezencie tylko produkty z najwyższej półki, które nie tylko doskonale wyglądają, ale także stanowią prawdziwą rozkosz dla zmysłów.

Kalendarz obfituje w wiele ważnych dla różnych grup społecznych dat. Wśród nich znajdują się takie święta jak: Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn itp. Każde z nich warto podkreślić drobnym upominkiem, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Wybierając stworzone po to, by się nimi dzielić czekoladki Ferrero Collection stanowiące unikatową kompozycję trzech największych smakowych hitów tej ekskluzywnej marki mamy szansę trafić w gust nawet nieznanej osoby.

Więcej słodkich inspiracji można znaleźć na stronie: www.ferrero.pl