Home Wydarzenia Siódma Gala Polish Businesswomen Awards zakończona sukcesem

Siódma Gala Polish Businesswomen Awards zakończona sukcesem

BW&L_322_preview

Za nami siódma edycja konkursu o tytuł Polish Businesswomen Awards, organizowanego przez redakcję magazynu „Businesswoman & life”!

Dnia 21 kwietnia 2018 roku w Hotelu Bellotto przy ul. Senatorskiej 13/15 w Warszawie odbyła się gala Polish Businesswomen Awards, którą w fenomenalny sposób poprowadził Adam Adamonis.

Gości powitała Elżbieta Jeznach, redaktor naczelna magazynu „Businesswoman & life”.

Uroczysta gala rozpoczęła się od występu śpiewaka operowego o niebywałym temperamencie scenicznym i wokalnym – Łukasza Karaudy.

BW&L_099_preview

W tegorocznej edycji konkursu laureaci otrzymali statuetki w poszczególnych kategoriach:

1.Kategoria „Wybitna Osobowość”

1.Grażyna Wolszczak, za dorobek artystyczny i promowanie kultury

2.Dorota „Doda” Rabczewska za działalność charytatywną

3.Jacek Rozenek za kreowanie aktywnych, przedsiębiorczych postaw i prowadzenie rozwijających szkoleń i warsztatów

2.Kategoria „Zdrowie”

1.Lider wśród naturalnych suplementów diety – Dietering.com

2.Lider w kształtowaniu sylwetki – dr Barbara Newall z Thera Polska, metoda Lignaform

3.Lider w działaniach  prozdrowotnych – Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

4.Lider wśród cateringów dietetycznych – Maczfit

5.Lider wśród domów opieki dla seniorów w Polsce – Rezydencje dla Seniorów Złote Borki

6.Lider wśród organicznych nutraceutyków – ZOJO Beauty Elixirs

7.Lider wśród butelkowanych wód mineralnych – Jantar Wody mineralne

8.Lider wśród Polskich zielarni – Zielarnie Po Zdrowie

3.Kategoria „URODA”

1.Lider wśród klinik medycyny estetycznej i anti-aging – dr Beata Dethloff

2.Lider w zakresie nowatorskich zabiegów medycyny estetycznej – dr Andrzej Kępa

3.Lider w eksperckim zastosowaniu peelingów chemicznych – Zuzanna Karwas, MezoSkin

4.Lider naturalnego wyglądu w estetyce – Dr Grażyna Bem

5.Lider makijażu permanentnego – Magdalena Szczęsna, Star Permanent

6.Lider wśród klinik stomatologicznych – dr Irena Przybylska, Implant Medical

7.Lider wśród salonów fryzjerskich – Dom Urody Dessange

8.Lider wśród luksusowych kosmetyków do opalania – Australian Gold

9.Lider w osiąganiu naturalnych efektów w medycynie estetycznej i holistycznym podejściu do pacjenta – dr Marcin Nowak

10.Lider innowacyjnych metod przeciwstarzeniowych – RosaMed Clinic

11.Lider w profesjonalnym wizażu – Karolina Mróz, Kola Lash

12.Lider skutecznych rozwiązań dla piękna włosów i ciała – Apogeum Studio Urody, Łukasz Kowalski

13.Profesjonalne wsparcie w zachowaniu zdrowego wyglądu – Anna Skrzyniarz – Plutecka, Gabinet Metamorfoz

DSC_8513_preview

4.Kategoria „ Prawo i Finanse”

1.Charyzmatyczna osobowość branży finansowej – Beata Chrobak, Dokum

2.Lider wśród adwokatów rodzinnych – Patrycja Chabier

3.Lider najwyższej jakości obsługi klienta w branży prawniczej – CH&O Adwokaci Chludzińska, Ochwat i Wspólnicy

5.Kategoria „ Moda”

1.Odkrycie projektantki Roku – Magdalena Żabicka-Gągało, PIN-UPS

2.Lider w kształtowaniu kobiecego piękna – Wiesława Gapińska

3.Lider wśród torebek dla kobiet biznesu – Joanna Kruczek, Bag Culture

4.Lider garniturów szytych na miarę – Norman Suits

5.Lider wśród luksusowej biżuterii dla Kobiet – Józef Czerniejewski, Natalia Gold

6.Lider luksusowych butików dla kobiet – Rina Carezza

7.Lider wśród marek modowych dla kobiet w każdym rozmiarze – Josz by Jola Szala

8.Lider wśród producentów odzieży damskiej dla kobiet biznesu – Molton

DSC_9421_preview(1)

6.Kategoria „Podróże, miejsca, turystyka”

1.Lider wśród Hoteli & SPA przyjaznych kobietom – Talaria Resort & Spa

2.Lider wśród ekskluzywnych miejsc wypoczynku – Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

3.Lider wśród Hoteli z polem golfowym – Sobienie Królewskie

4.Lider w profesjonalnej obsłudze wyjazdów biznesowych – dr Andrzej Górski, biuro podróży Olimp Air

7.Kategoria „Nieruchomości, architektura i budownictwo”

1.Lider w budowie nowoczesnych i kameralnych osiedli – PATIO – Chmielewski Dudzik Sp. j.

2 Lider w kreowaniu przestrzeni biurowych – Elżbieta Pyrek, Elzap

3.Lider wśród ekskluzywnych centrów handlowych – Ewa Rather, Stara Papiernia

4.Lider ekologicznego budownictwa – Agnieszka Zydroń, Agant

8.Kategoria „Edukacja, szkolenia i coaching”

1.Lider wśród coachów dla kobiet biznesu – Beata Bikowska

2.Lider w dziedzinie strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi – Karina Papieluch, KaiZen HR

3.Lider szkoleń biznesowych – BERNDSON

9.Kategoria „Sukces Firmy”

1.Lider w świadczeniu kompleksowych usług porządkowych – Małgorzata Luboińska, 4 Ever Clean

2.Sukces firmy – Katarzyna Trawińska, marka Prouvé

3.Lider wśród agencji ochrony osób i mienia – Rafał Luboiński, RR Security

4.Lider wśród organizacji odzysku opakowań – Katarzyna Michniewska, Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań

5.Lider w branży logistycznej – Magdalena Pasik – Zagalska, LENMAR

6.Eksporter innowacyjnych rozwiązań HR – Agnieszka Czykieta, Ascendant Business Solutions

7.Lider wśród firm wspierających organizatorów eventów – Monika Bradacz, M-DUO Models

8.Lider kreacji marketingowych. Komu przypadnie ta nagroda – Janusz Jabłoński, BERM CREATIVE PRODUCTION GROUP

9.Lider wśród telewizji internetowych – Andrzej Tarkowski – Kiliszewski, Telewizja ATV

10.Lider wśród wypożyczalni sprzętu gastronomicznego – Gastro Magic Service

11.Lider innowacyjnego marketingu społecznościowego – Krzysztof Bartosiak, For Health, właściciel marki NanoBeauty

12.Lider wśród systemów franczyzowych – Zofia Bydałek, Yasumi

13.Lider promocji Polski na świecie – Milena Gołda

14.Lider wśród producentów rolek sushi – Renata Kiraga, Hand & Roll Tsuru Sushi

15.Lider wśród dystrybutorów najwyższej jakości win – Bożena Tymińska, Pomowin

16.Lider wśród drukarni – Jan Sip, Tongraf

17.Lider w podejmowaniu przedsiębiorczych inicjatyw – Karolina Smęda – Drzycimska

18.Najwybitniejszy polski kubista młodego pokolenia – Robert World

BW&L_092_preview

10.Kategoria „Nagroda Publiczności”

Dr Barbara Newall z Thera Polska.

Statuetki i nagrody dla Laureatów wręczali: Iwona Pełszyńska – Prezes Fundacji Press Zone; Magdalena Antosiewicz – blogerka modowa, Agnieszka Kaczorowska – tancerka, właścicielka Szkoły Tańca, prezenterka; Stanisław Świerk – Wicemister Warszawy; Elżbieta Jeznach – redaktor naczelna Businesswoman & life; Artur Szymański – przedsiębiorca, inwestor; Łukasz Karauda – śpiewak operowy, Paulina Koziejowska  pogodynka; Karolina Emus – finalistka Miss Polski, trenerka fitness; Monika Wolny reprezentująca Studio Sante.

Atrakcją wieczoru były trzy, wspaniałe pokazy mody marek: MOLTON, JOSZ, RINA CAREZZA.

Obuwie do pokazu mody udostępniły marki: Kazar, Primamoda. Makijaże wykonała wizażystka Urszula Olko z Mon Credo, o fryzury zadbali styliści z Domu Urody Dessange, modelki zapewniła agencja modelek i hostess – M-DUO Models.

Nagrody do konkursu wizytówkowego przekazały następujące firmy: BERNDSON, LEK-AM, Kazar, NanoBeauty, Organika, Dr Beata Dethloff, Rezydencje dla seniorów Złote Borki, KaiZen HR, Dessange, Dietering.com. Implant Medical, Prouve, Norman Suits, Joanna Kruczek.

Dekorację sceny przygotowała Kwiaciarnia Mokotowska 61 Iwony Hys-Malinowskiej.

Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na bankiet do podziemi Hotelu Bellotto. Na gości czekało przepyszne menu przygotowane przez Restaurację Focaccia oraz słodkości i tort z Cukierni Miodowa Cafe.

O stylizację  Iwony Pełszyńskiej zadbała Ela Piorun z kolei marka Giacomo Conti wystylizowała Artura Szymańskiego.

Degustację alkoholi, soków i wody przygotowały marki: Pomowin, Wódka Organika, Oskoła, Marwit, Jantar Woda Naturalna, alkohole z Grupy AMBRA S.A.: Shutter Home, EL SOL, Cydr Lubelski, Cin & Cin.

Atrakcją Gali była lekcja gry w golfa przygotowana przez Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

O nagłośnienie gali zadbała firma BERM CREATIVE PRODUCTION GROUP.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Woman-news.pl, Radio Kolor, PressZone, Marketing w spódnicy, biznesowy.net, trendz.pl, Warszawa w Szpilkach, Piękniejsze.pl, naszbiznes24.pl, www.modaija.pl, Kasa na obcasach, Marketing w spódnicy, MBA dla kobiet, firma.pl, alterweb, cena biznesu, franczyzaBanku.pl, fridomia.pl, Telewizja ATV, Informator Stolicy, PIRB Instytut, Kulturalni.pl