Home Uroda Rytuał Color Save Cece la włosów osłabionych niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi po wakacjach lub farbowaniem

Rytuał Color Save Cece la włosów osłabionych niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi po wakacjach lub farbowaniem

color_save_maska

Po wakacjach nasze włosy są łamliwe, suche od słońca i słonej wody oraz pozbawione blasku, potrzebują natychmiastowej regeneracji!

Rytuał Color Save na bazie kosmetyków  Cece CARE COLOR SAVE to wspaniałe rozwiązanie Cece Beauty Clinic i Cece of Sweden dla włosów osłabionych farbowaniem lub niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Zadaniem zabiegu jest przywrócenie blasku i idealnej gładkości pasmom osłabionym farbowaniem oraz przesuszonym i matowym z powodu niekorzystnych czynników zewnętrznych (słońce, temperatura, częste kąpiele w morzu lub w basenie).

Czynniki aktywne, zawarte w specjalistycznej serii do włosów farbowanych Cece CARE COLOR SAVE, keratyna (budulec włosa) i jedwab odbudowują strukturę włosa, uszczelniają ubytki w łusce włosowej dzięki czemu powierzchnia pasm jest idealnie gładka. Dodatkowo przy włosach farbowanych sprawia, że pigment nie wypłukuje się tak szybko, przedłużając w ten sposób efekt koloryzacji. Dodatkowym atutem serii kosmetyków jest zawartość D- Panthenolu, który koi podrażnioną skórę głowy, skutecznie nawilża oraz regeneruje naskórek.
cena zabiegu Rytuał Color Save w Cece Beauty Clinic – 120 zł

                               

Efekty rytuału można wzmacniać właściwą pielęgnacją włosów w domu. W Cece Beauty Clinic  jest linia Color Save zawiera składniki aktywne: proteiny jedwabiu, keratynę, D-panthenol, filtry UV oraz witaminy z grupy B. Dzięki proteinom jedwabiu włosy są nawilżone i wygładzone. Keratyna odbudowuje ubytki w strukturze włosa i chroni przed nadmiernym wysychaniem.  D-panthenol koi podrażnioną skórę głowy po farbowaniu, ale również wystawioną na działanie promieni słonecznych. Filtry UV stanowią barierę ochronną dla włosów narażonych na ingerencję szkodliwych promieni słonecznych. Witaminy z grupy B, nie tylko zapobiegają płowieniu koloru, starzeniu i siwieniu włosów, ale również wspomagają funkcje ochronne filtrów UV. Włosy zachowują głębię koloru i połysk.

CeceCARE Color Save, Szampon 300 ml, 26,99 zł
Odbudowuje ubytki w strukturze włosa, domyka łuski przeciwdziałając wymywaniu się pigmentu i wygładzając jego powierzchnię. Wzmacnia osłabione farbowaniem włosy, sprawia, że zachowują połysk i głębię koloru.

 

CeceCARE Color Save, Odżywka 300 ml, 26,99 zł
Odbudowuje ubytki w strukturze włosa, zamyka naruszone farbowaniem łuski włosów, sprawiając włosy są gładkie i błyszczące.
Uszczelnia powierzchnię włosa, przeciwdziałając wymywaniu się pigmentu. Głęboko nawilża, przywraca miękkość i zdrowy wygląd.

CeceCARE Color Save, Maska 200 ml, 39,99 zł
Regeneruje włosy po farbowaniu. Dzięki silnie skoncentrowanym składnikom, głęboko je odżywia i nawilża. Zamyka łuski włosa, zapobiegając wymywaniu się koloru i utracie wilgotności, nie obciąża włosów.
      

CeceCARE Color Save, Odżywczo-ochronny spray do modelowania 200 ml, 24,99zł
Dzięki odżywczym składnikom, włosy są nawilżone i zabezpieczone przed  uszkodzeniami termicznymi oraz płowieniem koloru.
Ułatwia modelowanie i sprawia, że włosy są miękkie i jedwabiste. Wygładza włosy, nadając im blask. Polecany szczególnie do modelowania przy użyciu narzędzi termicznych.

    
Produkty dostępne są w salonach fryzjerskich, drogeriach Rossmann, Superpharm, Hebe i innych.