Home Styl ROYAL ECCENTRIC

ROYAL ECCENTRIC

royalparafois

Royal Eccentric to połączenie różnych stylów, form i materiałów, które nadają tej kolekcji bogaty i pełen przepychu charakter. Inspiracją dla torebek była garderoba XVIII-wiecznej arystokracji. Ozdobom w wiktoriańskim stylu kolekcja zawdzięcza swój klasyczny charakter, a uzupełniają ją nowoczesne i modne elementy, takie jak przyozdobione kamieniami naszyjniki typu chokers, które łatwo mogą zmienić się we wstążki do włosów oraz naszyjniki typu statemet– z aplikacjami z kolorowych tkanin i połyskujących kamieni. Odważna paleta kolorów kolekcji Royal Eccentric obejmuje barwy od złotej, przez butelkową zieleń, elektryzujący niebieski i fiolet aż po bordo. W przypadku kolekcji torebek i obuwia łączenie kolorów to nasze modelowe rozwiązanie, za pomocą którego tworzymy odważne i przesycone niepowtarzalną energią elementy garderoby.

Jednak połączenie różnych stylów i wpływów charakteryzujące tę kolekcję obejmuje wiele więcej – w przypadku torebek wieczorowych inspiracją był styl azjatycki. Tutaj japońskie motywy kwiatowe połączono z czarnymi cekinami, które nadają miejski charakter i sprawiają, że Royal Eccentric jest bardzo trendy.

Kolekcję uzupełniają szale devoré z czarnego aksamitu oraz torebki kopertówki zdobione błyszczącymi kamieniami.

Z Royal Eccentric, dzięki bogatemu zestawieniu niepowtarzalnych detali, możesz podróżować po różnych epokach – sprawdź dokąd zabiorą Cię aksamity, kwiaty, cekiny, koraliki, brokaty i hafty.

Ta kolekcja bez wątpienia zdefiniuje charakter sezonu i zadowoli wszystkie kobiety pragnące poprzez ubiór i dodatki wyrazić swoją osobowość i styl.