Home Lifestyle Psie ubranka – dodadzą uroku Twojemu pupilowi

Psie ubranka – dodadzą uroku Twojemu pupilowi

czapka-dla-psa-milkpepper-crazy

Każdy opiekun Yorka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w razie dużych mrozów czy silnego wiatru, delikatny zwierzak może bardzo zmarznąć.

Aby nie martwić się tym, że ukochany psiak będzie marznąć w czasie spacerów podczas chłodniejszych dni, warto kupić mu odpowiednie ubranko, które skutecznie ochroni przed niską temperaturą. Dlaczego przeglądając akcesoria dla Yorków, warto zainteresować się akurat psimi ubrankami?

bluzka-dla-psa-milkpepper-pool-blue

Psie ubranka – modnie i praktycznie!

Mogłoby się wydawać, że sweterki czy kamizelki dla psów to niepotrzebny wymysł niektórych właścicieli psów. Tymczasem psie ubranka nie są tylko po to, aby zwierzak uroczo w nich wyglądał. Niektóre rasy, takie jak Yorkshire Terrier, są bardzo wrażliwe na zimno. Yorki posiadają włosy, a tym samym pozbawione są podszerstka. Cienkie włosy nie są w stanie zapewnić wystarczającej ochrony przed zimnem i wiatrem, dlatego ubrano dla Yorka okazuje się często koniecznością.

Buty dla psa – doskonała ochrona na zimę

W czasie zimy doskonałą ochroną dla Yorka będą także odpowiednie buciki. Tego typu akcesoria są przydatne zwłaszcza w miastach, gdzie chodniki często posypywane są solą. Wyprowadzane na spacery Yorki powinny mieć zapewnioną ochronę dla delikatnych łapek, gdyż sól może powodować uszkodzenie poduszeczek, a w konsekwencji doprowadzić do choroby.

kurtka przeciwdeszczowa

Ubranka dla Yorka – nie tylko na mrozy!

Yorki to wyjątkowe, a przy tym delikatne pieski. Ich opiekunowie doskonale wiedzą, jak ważne jest odpowiednie dbanie o potrzeby tych wrażliwych zwierzaków. Ubranka dla Yorków okazują się przydatne nie tylko wtedy, gdy temperatura za oknem jest na minusie. Właściciele piesków znajdą dla nich także odpowiednie kreacje na bardziej deszczowe dni. Ponadto, piękne i modne kreacje przydadzą się także podczas słodkich sesji zdjęciowych czy psich pokazów.

Ubranka dodadzą psiakom uroku, a także sprawią, że będą wyglądać modnie i oryginalnie. Co więcej, zapewnią także dodatkową ochronę przed wiatrem czy chłodem, w razie gorszej pogody. Bluzy czy sukienki pomogą również utrzymać zwierzaka w czystości, zabezpieczając go przed zabrudzeniem, dzięki czemu możliwe stanie się uniknięcie ciągłych kąpieli.

Jeśli szukasz modnych i eleganckich kreacji dla swojego Yorka, znajdziesz je w sklepie www.littleheroes.pl.

 

Źródło zdjęć: Littleheroes.pl