Home Zdrowie Prywatna opieka medyczna – weź zdrowie w swoje ręce

Prywatna opieka medyczna – weź zdrowie w swoje ręce

hospital-marketing-personas

Obecnie, gdy otaczamy się dobrami materialnymi, coraz więcej z nas uświadamia sobie, że najważniejszą wartością jest zdrowie.

Mimo stałego postępu medycyny stale wzrasta zachorowalność na tzw. choroby cywilizacyjne, a odpowiedzialny za to jest zwłaszcza niezdrowy tryb życia. Rośnie zatem znaczenie profesjonalnej opieki zdrowotnej – zarówno w profilaktyce chorób, jak i ich skutecznej terapii. Każdy pacjent liczy zatem na szybko realizowane wizyty lekarskie, krótki czas oczekiwania na specjalistyczne badania czy dostęp do nowoczesnych procedur medycznych. Niestety – realia publicznej służby zdrowia mogą w tym względzie rozczarować. Nie oznacza to jednak, że nie można zrobić nic, aby zadbać o zdrowie w kompleksowy sposób – dziś idealnego rozwiązania dostarcza S7 Healthcare. Mowa o prywatnej opiece medycznej, dostępnej na każdą kieszeń.

S7 Healthcare to prywatna opieka medyczna dedykowana pacjentom indywidualnym, całym rodzinom oraz pracownikom. Uniwersalność takiego rozwiązania polega także na dostępności kilku pakietów medycznych, z których każdy różni się zakresem świadczeń medycznych. Daje to pacjentowi gwarancję, iż objęty zostanie on spersonalizowaną, dostosowaną do jego potrzeb opieką medyczną i zapłaci wyłącznie za te świadczenia, które są mu niezbędne.

medycyna-pracy-prywatnie

Jakie są zalety prywatnej opieki medycznej w S7 Healthcare? Przede wszystkim – niezwykle krótki czas oczekiwania na wizytę. Pacjenci przyzwyczajenia do wielomiesięcznych terminów na wizytę u specjalisty będą mile zaskoczeni – w S7 Healthcare maksymalny czas oczekiwania na wizytę u specjalisty to zaledwie 5 dni. Co jeszcze zyskujesz? Możliwość wygodnej, telefonicznej rejestracji, dostęp do nowoczesnych badań diagnostycznych, usługi pielęgniarskie czy całodobową pomoc ambulatoryjną. Oczywiście zakres świadczeń medycznych może być mniej lub bardziej rozbudowany, co uzależnione jest od dokonanego przez pacjenta wyboru konkretnego pakietu medycznego. Wybór pakietu wpływa także bezpośrednio na cenę abonamentu. Zawsze jednak opieka medyczna w S7 Healthcare wyróżnia się atrakcyjną ofertą cenową – przykładowo za bardzo atrakcyjny pakiet srebrny, oferujący nielimitowany dostęp do specjalistów, profilaktyczne szczepienia przeciwko grypie czy zabiegi chirurgii jednego dnia zapłacisz tyle, ile za jedną prywatną wizytę u specjalisty. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie http://s7.healthcare/.

Zdrowie jest bezcenne – zadbaj o nie w profesjonalny, wygodny i oszczędny sposób. To najlepsza inwestycja w przyszłość Twoją i Twojej rodziny.