Home Uroda Propozycja dla cery mieszanej- nowość Dr Irena Eris NORMAMAT

Propozycja dla cery mieszanej- nowość Dr Irena Eris NORMAMAT

normamat

Problemy skóry mieszanej
Kobiety na całym świecie borykają się z problemem cery mieszanej, która jest jednym z najczęściej rozpoznawanych typów skóry u osób dorosłych. Charakteryzuje się zakłóconą równowagą hydro-lipidową, łączy w sobie cechy skóry tłustej i suchej.W Polsce aż 30% kobiet w wieku 25-39 lat dostrzega u siebie problem cery mieszanej.

Niemal 2/3 Polek między 25 a 40 rokiem życia twierdzi, że ma cerę mieszaną lub normalną*). Aktywne kobiety z wielkich miast, szczególnie te żyjące w dużym tempie, zauważają problem błyszczącej cery, o którą trudno dbać. Udowodniono, że  obok wahań hormonalnych, stres jest jednym z czynników zaostrzających problemy z sebo-regulacją skóry. Tylko właściwa pielęgnacja jest w stanie rozwiązać ten problem.

 

Inteligentna pielęgnacja
NORMAMAT z technologią INTELLIGENT SEBO TECHNOLOGY to pierwsze rozwiązanie kosmetologiczne, które pozwala na  właściwą pielęgnację cery normalnej i mieszanej, która miejscowo przetłuszcza się a miejscowo ma skłonność do przesuszania. Nowa seria NORMAMAT  zapewnia  przywrócenie równowagi hydro-lipidowej skóry  dzięki 3 stopniowemu programowi pielęgnacyjnemu skierowanemu na oba obszary: tłuste i suche. 

 

W skład serii wchodzą:

krem-nektar nawilżająco-matujący  na dzień 65 zł/30 ml,

nawilżający sebo-normalizujący krem na noc 65 zł/30 ml 

sferyczny peeling oczyszczający 46 zł/100 ml.

Dostępny jest także SET-TO START NORMAMAT ? 79 zł/zestaw.

 

*)Badanie U&A, Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris i PENTOR, 2011