Home Lifestyle Prezenty na wieczór panieński

Prezenty na wieczór panieński

pexels-photo-275852

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Przygotowania zaczynają się zwykle już rok przed samą uroczystością – wybór odpowiedniej sali na wesele, zespołu muzycznego, fotografa, fryzjera, sukni ślubnej… Obowiązków jest wiele, bo w dniu ślubu, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. W ferworze przygotowań do tej ważnej uroczystości nie można zapomnieć o relaksie, odpoczynku i dobrej zabawie, czyli… wieczorze panieńskim, który dla przyszłej panny młodej jest wyjątkowym czasem, spędzonym z przyjaciółkami, koleżankami oraz siostrami. Jaki prezent wybrać z tej okazji dla przyszłej panny młodej? Przygotowaliśmy dla was kilka ciekawych propozycji. Zaczynamy!

Wieczory panieńskie

Wieczór panieński to obecnie jeden z najważniejszych elementów przygotowań do ślubu. Dla przyszłych panien młodych jest świetnym sposobem na dobrą zabawę, która pozwala choć na chwilę oderwać się od przedślubnych stresów.

Zgodnie z niepisaną zasadą za organizację wieczoru panieńskiego najczęściej odpowiedzialna jest świadkowa panny młodej. Warto jednak pamiętać o tym, że nie jest to sztywna zasada i przygotowaniami do wspólnego imprezowania, może zająć się ktoś inny, np. przyjaciółka czy siostra. Najlepiej, aby rolę organizatorki przejęła osoba, która ma nie tylko najwięcej energii, ale także najlepsze pomysły na wieczór panieński.

  • Jak zorganizować wieczór panieński?

Wieczór panieński to impreza składkowa, na której mile widziane są rozmaite prezenty dla przyszłej panny młodej. Niedopuszczalne jest natomiast, aby ciężar finansowy spoczywał wyłącznie na organizatorce. Podczas planowania tak ważnego wydarzenia, wziąć pod uwagę możliwości finansowe wszystkich osób, biorących udział w imprezie.

Najczęściej wieczór panieński jest planowany na tydzień lub dwa tygodnie przed dniem ślubu. W praktyce natomiast termin ten zawsze należy skonsultować z przyszłą panną młodą, dla której ostatnie tygodnie przed tak ważną uroczystością jak ślub są zwykle najbardziej stresujące.

Warto także pamiętać o tym, aby wieczór panieński (a właściwie jego przebieg), aż do ostatniej chwili pozostał dla przyszłej mężatki tajemnicą.


Atrakcje na wieczór panieński

Wieczór panieński to niepowtarzalna okazja do niezapomnianej zabawy w gronie najlepszych przyjaciółek, dlatego warto dołożyć wszelkich starań, aby impreza była wspaniałym i niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich osób, biorących w niej udział.

Aby zaplanować udaną imprezę, warto wziąć pod uwagę charakter przyszłej panny młodej oraz stylistykę ślubu – to właśnie do tych elementów warto dopasować motyw przewodni zabawy. Dla spontanicznej i pełnej temperamentu kobiety, która uwielbia szaloną zabawę, warto zorganizować równie szalony wieczór. Natomiast w przypadku spokojnej i nieśmiałej dziewczyny, która preferuje kameralną atmosferę, dużo lepszym pomysłem jest domówka, wspólny wypad do kina, ulubionej restauracji czy SPA np. w Warszawie.

  • Ladies night w Warszawie

Wieczór panieński to idealny pretekst to podboju stolicy. Warszawa oferuje wiele atrakcji, takich jak chociażby: party busy, limuzyny, szalone imprezy w topowych klubach w mieście czy ekskluzywne SPA (https://www.studiosante.pl/project/pomysl-prezent-diamond-moment/) z masażami oraz relaksem w strefie saun i basenów – możliwości jest mnóstwo, a jedynym ograniczeniem może być tylko wyobraźnia!

  • Voucher do SPA na wieczór panieński

Rytuały odmładzające i relaksujące – wizyta w SPA to jeden z najlepszych pomysłów na prezent z okazji wieczoru panieńskiego, tym bardziej, że każda przyszła panna młoda marzy o tym, aby w dniu swojego ślubu prezentować się naprawdę pięknie. W takim przypadku, rewelacyjnie sprawdzi się np. voucher do SPA o dowolnie wybranej wartości (więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://www.studiosante.pl/zabiegi-i-terapie/vouchery/). Co ważne, karta podarunkowa może być zamieniona przez bohaterkę wieczoru na dowolnie wybrany zabieg, rytuał, masaż połączony z pobytem w relaksacyjnej strefie saun i basenów.

  • W domu

Jak się okazuje, wieczór panieński można z powodzeniem spędzić również w… domu. Wspólne gotowanie wyszukanych potraw, karaoke, oglądanie filmów czy zaproszenie zawodowej fryzjerki, która zdradzi kilka sekretów dotyczących prawidłowej pielęgnacji oraz stylizacji włosów, z pewnością sprawią, że wieczór będzie wyjątkowym i miłym przeżyciem zarówno dla samej zainteresowanej jak i osób, zaproszonych na domówkę.

  • Aktywnie

Organizując wieczór panieński, warto pomyśleć również nad niebanalnymi atrakcjami dla przyszłej panny młodej. Piknik w parku, skok na bungee, prywatne lekcje tańca, które podczas wesela można będzie wykorzystać w praktyce czy warsztaty kulinarne lub artystyczne – atrakcje tego typu będą najwspanialszym prezentem na wieczór panieński dla każdej przyszłej panny młodej, która lubi nowe wyzwania.

 

Artykuł sponsorowany