Home Wydarzenia Prestiżowe nagrody Perfect Spa Awards rozdane.

Prestiżowe nagrody Perfect Spa Awards rozdane.

Beata Sadowska, Odeta Moro, Renata Dancewicz, Izabela Kuna,
Marta Kuligowska

13 lutego w pałacowych wnętrzach Hotelu Bellotto w Warszawie odbyła się gala finałowa jubileuszowej 10. edycji konkursu Perfect SPA Awards 2018. Zwycięskie statuetki wręczało znakomite grono gwiazd, wśród nich: Marieta Żukowska, Odeta Moro, Marta Kuligowska, Anita Sokołowska, Izabela Kuna, Mariola Bojarska, Beata Chmielewska–Olech, Renata Dancewicz, Lidia Popiel, Aleksandra Hamkało, Natalia Kukulska, Katarzyna Żak i Jarosław Kret, a także w imieniu prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej – Jacek Janowski, dyrektor departamentu promocji turystyki krajowej. Imprezę poprowadzili Beata Sadowska i Conrado Moreno, a uroczystość uświetnił znakomity, musicalowy występ zespołu Studio Accantus.
Nagrody przyznano w 22 kategoriach. W kategorii Perfect SPA International, wyróżniono hiszpański kompleks SHA Wellness Clinic w Alicante oraz Czeski Alchymist Grand Hotel w Pradze. Polskich zwycięzców wyłoniono na drodze głosowania internetowego, w którym oddano ponad 42 tys. głosów. Wśród laureatów znalazł się Hotel Aurora Family & SPA w Międzyzdrojach, który uznano za najlepszy w kategorii hoteli SPA nad morzem. Nad jeziorami triumfował obiekt funkcjonujący zaledwie od siedmiu miesięcy – Notera Hotel SPA Bory Tucholskie, a w górach wygrał Hotel & Medi SPA Biały Kamień w Świeradowie–Zdroju. W centrum był remis – zostały nagrodzone dwa obiekty: Pałac i Folwark Łochów oraz Afrodyta Biznes & SPA w Radziejowicach. Warszawskie Studio Sante Uzdrowisko Miejskie już drugi raz z rzędu odebrało nagrodę w kategorii Perfect Day SPA.

Wśród nagrodzonych znaleźli się również laureaci wybierani przez 14-osobową kapitułę złożoną ze specjalistów z branży SPA&Wellness:

Najlepszy Resort SPA – Czarny Potok Resort & SPA;
Najlepszy Sieciowy Hotel SPA – Hotel Mercure Kasprowy;
Najlepszy Holistyczny Hotel SPA – Manor House SPA – Pałac Odrowążów;
Najlepsze Uzdrowiskowe SPA – Mineral Hotel Malinowy Raj;
Najlepsze Medical SPA – Columna Medica, to już trzecia z rzędu dla tego obiektu, przyznana rok po roku;
Najlepszy Historyczny Hotel SPA – Pałac Żelechów;
Najlepszy Hotel SPA dla Rodzin – Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort;

Najlepszy Romantyczny Hotel SPA – Heron Live Hotel;
Najlepszy Hotel SPA dla Aktywnych – Hotel Kocierz & SPA;

Najlepsze Miejskie SPA – Fabryka Wełny Hotel & SPA;
Najlepszy Wellness Hotel – Hotel Dębowy Biowellness & SPA;
Najlepszy Hotel SPA dla Biznesu – Nosalowy Dwór Resort & SPA;
Najlepszy Butikowy Hotel SPA – Talaria Resort & SPA;
Najlepszy Nowy Hotel SPA – Hotel Barczyzna Medical SPA;
Najlepszy Hotel SPA z Aquaparkiem – Hotel Aquarion;
Najlepsze Day SPA – Klinika La Perla SPA Warszawa;

Głosami internautów i jurorów głosujących w konkursie Perfect SPA Awards, a także gości wyrażających swoje opinie na najpopularniejszych portalach rezerwacyjnych wyłoniono też „najlepszego z najlepszych” – Best SPA Hotel 2019 został Odyssey ClubHotel Wellness & SPA.

Gwiazdy_wreczajace_nagrody_nie_miescily_sie_na_sciance

Z okazji 10. edycji Perfect SPA Awards oraz 15-lecia Magazynu Eden, przyznano też nagrody specjalne dla wyróżniających się w branży osób, firm i obiektów. Tytułem Perfect SPA Creator uhonorowano Urszulę Peryt-Patrzałę, prezes firmy Thalgo Polska, która w tym roku również obchodzi jubileusz – 25-lecia. Nagrodzono też firmę BTL Polska oraz hotele: Warszawianka, Afrodyta SPA w Ośnie Lubuskim, Słoneczny Zdrój z Buska-Zdroju i Villa Park w Ciechocinku.
Na koniec gali na gości czekał wielki urodzinowy tort. Gala Perfect SPA Awards po raz kolejny wyznaczyła wysoką poprzeczkę tym wszystkim, którzy chcą w tej branży konkurować z najlepszymi. Okazała się wielkim medialnym sukcesem, a wszyscy goście wychodzili z niej w wyśmienitych nastrojach, obiecując, że za rok będą chcieli tu wrócić.