Home Wydarzenia Poznaliśmy laureatów tytułu Najpiękniejsze SPA 2016

Poznaliśmy laureatów tytułu Najpiękniejsze SPA 2016

spaeden

W minioną środę eleganckie i klasycystyczne wnętrza warszawskiego Hotelu Bellotto odwiedziły gwiazdy, najlepsi hotelarze oraz wielu przedstawicielu mediów, a to wszystko za sprawą odbywającej się tam uroczystej gali finałowej Ósmej już edycji konkursu Najpiękniejsze SPA.

Tytuł Najpiękniejsze SPA przyznawany jest w 19 kategoriach obiektom hotelowym o najwyższym standardzie usług, najlepszej obsłudze oraz najciekawszej ofercie. Pełna lista nagrodzonych znajduje się tutaj.

spaeden2

Jak co roku przyznano również wyróżnienia zagranicznym hotelom.Tym razem te specjalne nagrody trafiły do Hiszpanii, Czech i na Węgry.

Uroczystą galę poprowadził Jarosław Kret – redaktor naczelny Magazynu Eden – organizatora konkursu oraz Beata Sadowska – piosenkarka i propagatorka zdrowego stylu życia.

Wieczór uświetniła światowej sławy skrzypaczka Patrycja Piekutowska, która zabrała zgromadzonych gości w muzyczna podróż po najpiękniejszych stolicach świata za sprawą jej autorskich utworów mogliśmy przenieść się do nostalgicznej Moskwy, tętniącego życiem Buenos Aires, stylowego Paryża i wielu innych wspaniałych miast.

spaeden1

Nagrody wręczali m.in: Joanna Jabłczyńska, Małgorzata Ohme, Katarzyna Żak, Rafał Maślak, Joanna Racewicz.

W związku z rosnąca popularnością konkursu poza granicami Polski organizatorzy zdecydowali się na zmianę nazwy – na bardziej zrozumiałą i łatwiejszą do wymówienia dla obcokrajowców. Od 2017 roku konkurs będzie się nazywał „Perfect SPA Awards”.