Home Design i wnętrze Pościel 3d, czy warto ją wybrać?

Pościel 3d, czy warto ją wybrać?

pol_pl_posciel-3d-satyna-bawelniana-w254-29584_1

Wiedziałeś, że w ciągu całego swojego życia prześpisz około 20 lat? To całkiem sporo, prawda? To wyobraź sobie teraz, ile z tego czasu spędzisz w niewygodnym łóżku z mało przyjemną wizualnie pościelą.

Wiedziałeś, że w ciągu całego swojego życia prześpisz około 20 lat? To całkiem sporo, prawda? To wyobraź sobie teraz, ile z tego czasu spędzisz w niewygodnym łóżku z mało przyjemną wizualnie pościelą. Chciałbyś śnić w takim środowisku przez tyle czasu? Sen jest integralną częścią naszego życia, pozwala nam zregenerować swoje siły, zaznać odpoczynku i czasem… posegregować informacje, które zostały zgromadzone w ciągu dnia. Dajmy sobie zatem relaks, na który zasługujemy. Taki, który sprawi, że co wieczór będziemy z chęcią wskakiwać do łóżka, niezależnie od poziomu zmęczenia.

Zainwestuj w pościel 3D

Jednym ze sposobów na zaznanie przyjemnego i relaksującego snu jest wybranie pościeli, która będzie przywoływać w naszym umyśle miłe skojarzenia. Spoczywając w kołdrze z przyjemnym wizerunkiem, dobrze nastroimy się na sen, a prawdopodobieństwo marzeń sennych, które będą dla nas pozytywne wzrośnie. To, czym powinniśmy otaczać się przed snem są obrazy natury i zwierząt – przy przeglądaniu oferty sklepu Lozkoholicy.pl można uznać, że nie umknęło to projektantom. Miękka satynowa i bawełniana pościel będzie otulać nas do snu, a ostatnią rzeczą, jaką będziemy widzieć przed zamknięciem oczu będzie łąka pięknych kwiatów, bądź sympatyczny zwierzak.

Pościel 3D jest tym bardziej wyjątkowa, że widoczne na niej obrazy są trójwymiarowe. Są zatem tak skonstruowane, że dają złudzenie ich przestrzenności. A my mamy wrażeń, że kwiaty – znajdujące się na naszej kołdrze – czy też uroczy szczeniak, zaraz z niej wyjdzie. Takie obrazy zostaną docenione nie tylko przez nasz zmysł estetyczny, ale również naszą wyobraźnię. Pobudzona stymulującymi obrazami, z pewnością będzie wokół nich krążyć jeszcze przed zaśnięciem, co powoduje, że prawdopodobnie przyjemny obraz odwiedzi nas ponownie już w marzeniu sennym.

pol_pl_posciel-3d-satyna-bawelniana-w343-31106_2

Dla dużych i małych

Pościel 3D jest doskonała zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Te z pewnością będą jeszcze bardziej podekscytowane wizją posiadania takiej pościeli, która będzie zdobić ich łóżko. Jednak – nie ukrywajmy – również i dorośli przyjmą z radością owo urozmaicenie. Po co kupować pościel z płaską grafiką, skoro możemy zainwestować w taką, która pobudzi naszą wyobraźnię i sprawi, że nasza sypialnia będzie wyglądać imponująco?

Pościele 3D ze sklepu Lozkoholicy.pl są dostępne w tak wielu wzorach, że ich dopasowanie zarówno do pokoju dziecięcego, jak i sypialni dorosłych nie będzie żadnym kłopotem. Ich różnorodna kolorystyka umożliwi także ich właściwe dobranie pod względem barw. Nie będziemy musieli rezygnować ze spójności stylistycznej w naszym wnętrzu.

Idealna na prezent

Warto również dodać, że pościel 3D jest idealnym pomysłem na prezent. Założymy się, że i Wy ucieszylibyście się z takiego gadżetu, gdybyście dostali go od swojego znajomego. Jest on niezwykle przyjemnym, atrakcyjnie wizualnym, ale również praktycznym artykułem, co sprawia, że sprezentowanie go będzie zawsze dobrym pomysłem.