Home Uroda Popraw owal twarzy, czyli po co w ogóle wykonywać ten lifting?

Popraw owal twarzy, czyli po co w ogóle wykonywać ten lifting?

girl-2055376_1280

Czujesz, jak mijający czas praktycznie upływa Ci przez palce? Nie wiesz, co możesz zrobić, aby nieco go zatrzymać? Kremy, maseczki – to wszystko wciąż niewiele daje? Poszukaj jak najlepszego zabiegu odmładzającego pośród tych, które oferuje medycyna estetyczna. Jeśli Twoją twarz pokrywa coraz więcej zmarszczek, skóra jest wiotka i cała twarz straciła na objętości, rozwiązaniem na Twoje wszystkie bolączki może być lifting owalu twarzy.

Wolumetria, czyli modelowanie owalu twarzy!

Lifting wolumetryczny stanowi sposób na przywrócenie Twojej twarzy młodego wyglądu. Jest to dobra alternatywa dla wszelkich drogich i inwazyjnych metod, które stosuje się w chirurgii plastycznej. Zabieg ten polega na korekcji objętości tkanek miękkich twarzy, poprzez przywracanie im utraconej objętości oraz poprawienie całego zarysu twarzy, zwłaszcza w miejscach, w których doszło do zmniejszenia ilości tkanki podskórnej.
Preparaty, które stosuje się w wolumetrii to specjalne odmiany kwasu hialuronowego, wstrzykiwanego w naprawdę głębokie warstwy skóry. Preparaty te są znacznie gęstsze i trwalsze od typowych wypełniaczy. Co więcej kwas hialuronowy stanowi substancję naturalnie występującą w skórze, która odpowiada m.in. za jej jędrność i której niestety maleje wraz z wiekiem. Wypełnienia z użyciem kwasu hialuronowego to obecnie najnowocześniejsza, najbardziej popularna i bezpieczna metoda likwidowania objawów starzenia się skóry.

Czego możemy się spodziewać, czyli efekty stosowania liftingu owalu twarzy

Skutkiem przeprowadzenia zabiegu twarzy, jakim jest lifting wolumetryczny powinno być kolejno:
– uwydatnienie kości policzkowych,
– zredukowanie zagłębień podoczodołowych,
– wymodelowanie policzków,
– wymodelowanie okolicy kąta żuchwy,
– wymodelowanie podbródka.
Lifting owalu twarzy to zabieg, który w przeciągu kilkunastu minut powoduje wypełnienie zapadniętej objętości policzków, pozwala uwydatnić kształty twarzy i w dowolny sposób poprawić jej profil, przywracając twarzy młodość i naturalnie wyglądający rezultat, który jest naprawdę trwały, ponieważ utrzymuje się przez ponad 24 miesiące.

Twój młody wygląd i dobre samopoczucie jest warte każdej ceny!

Jeśli masz problem z utratą objętości Twojej twarzy i czujesz się staro powinieneś jak najprędzej wykonać zabieg liftingu owalu twarzy. Dzięki niemu uda Ci się znacznie poprawić nie tylko Twój wygląd zewnętrzny, ale także, a może i przede wszystkim wpłyniesz pozytywnie na swoje codzienne samopoczucie.

Nie zwlekaj i podaruj sobie tę przyjemność już dziś – przecież jesteś tego warta!

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z kliniki Dermoklinika