Home Uroda Polecamy profesjonalne farby do włosów bez amoniaku – TOP 3

Polecamy profesjonalne farby do włosów bez amoniaku – TOP 3

long blond wavy hair isolated on white background

Profesjonalne farby do włosów bez amoniaku, których można używać także w domowym zaciszu, to prawdziwy hit. Produkty te uwielbiają zarówno fryzjerzy, jak i ich klientki, bowiem mają znacznie lepszy wpływ na kondycję farbowanych kosmyków. Które specyfiki są najlepsze?

Farbowanie włosów jest bardzo modne. Szczególnie panie lubią zmieniać swój wygląd i eksperymentować z fryzurami. Powszechne preparaty do koloryzacji nie wpływały jednak zbyt korzystnie na kondycję kosmyków. Zawarty w nich amoniak miał nie tylko drażniący zapach, ale też wysuszał włosy i osłabiał je. Do tego mógł wywoływać reakcje alergiczne. Na szczęście na drogeryjnych półkach pojawiły się profesjonalne farby do włosów bez amoniaku. Amoniak został tu zastąpiony innym składnikiem, najczęściej jest to monoetyloamina, która jest bezwonna i nie niszczy tak włosów. Jakie kosmetyki do koloryzacji wybrać, by były skuteczne i wysokiej jakości?

Numer 1: Casting Creme Gloss

Wybierając profesjonalne farby do włosów bez amoniaku warto wziąć pod uwagę Casting Creme Gloss, który gwarantuje głęboki, lśniący odcień z bogatymi refleksami, zachowujący przy tym naturalny efekt farbowania. Kosmetyk skutecznie pokrywa także siwe włosy. Zawarty w nim specjalny kompleks sprawia, że włosy stają się wzmocnione od wewnątrz i od zewnątrz. Sprawia on także, że kosmyki stają się miękkie i lśniące. Specjalna odżywka Kuracja Lustrzany Blask sprawia, że wydobywa się z nich głębię koloru. Farbę bardzo łatwo się aplikuje, a do tego ma przyjemny, owocowy zapach.

Numer 2: Wella Colour Touch

Numerem 2 na naszej liście, jeśli chodzi o profesjonalne farby do włosów bez amoniaku jest Wella Colour Touch. Produkt zawiera kompleks wydobywający połysk, dzięki czemu koloryzacja jest skuteczniejsza, a jej efekty dużo lepsze. W składzie kosmetyków jest keratyna i naturalny wosk, który wzmacnia i odżywia kosmyki. Farba zapewnia długotrwały i żywy kolor.

Numer 3: Matrix Color Sync

Trzecią polecaną farbą, która nie zawiera amoniaku, jest Matrix Color Sync. Produkt zawiera kompleks odżywczy, który poprawia kondycję włosów i gwarantuje jednolite krycie na całej ich powierzchni. W jej składzie znajdziemy regenerujące ceramidy, dzięki czemu farbowane kosmyki są wzmocnione i zregenerowane. Specyfik skutecznie pokrywa także siwe włosy, pozostawiając je miękkie i pełne blasku.