Home Lifestyle Poczuj magię Świąt z A Nouche!

Poczuj magię Świąt z A Nouche!

anouche

Spraw, by tegoroczne Boże Narodzenie było niezapomniane przez twoichgości! Wystarczy, że na świątecznym stole pojawią się wyjątkowe, przepysznesłodycze z kawiarni A Nouche!

Boże Narodzenie? Czekamy na nie przez okrągły rok, marząc o prezentach czywspominając cudowny rodzinny czas spędzony na kolędowaniu przy pięknie ubranejchoince. Jednak wyjątkowość Świąt to przede wszystkim magia wigilijnej kolacji, kiedy tona stole goszczą jedyne w swoim rodzaju potrawy. Wigilia bez karpia, zupy grzybowej czykutii to dla wielu z nas rzecz niewyobrażalna, coraz chętniej jednak staramy się, bypodczas Świąt tradycja łączyła się z całkiem nowymi, nieznanymi dotychczas smakami.Aby osiągnąć taki efekt wcale nie trzeba urządzać „kuchennych rewolucji”, wystarczydobry pomysł na oryginalną potrawę, która urozmaici wigilijną kolację, doda nutkiświeżości i zaskoczy wszystkich domowników, a przy tym idealnie wpisze się w świątecznemenu. Jeśli szukasz właśnie takiego pomysłu na wykwintną, niecodzienną Wigilię,koniecznie wstąp do kawiarni A Nouche!

To niezwykłe miejsce na mapie stolicy- urocza kawiarnia na ul. Mokotowskiej 8, tuż obokTeatru Współczesnego, gdzie szybko zregenerujesz siły po świątecznych zakupach, ale nietylko! W A Nouche skosztujesz także oryginalnych, ekskluzywnych słodyczy rodem zArmenii czy Japonii. Wyprodukowane wyłącznie z naturalnych składników bez dodatkucukru, wyborne i aromatyczne, mogą być wspaniałym pomysłem na urozmaiceniewigilijnego stołu. I co najważniejsze- słodycze z A Nouche swym charakterem wcale niebędą odbiegać zbyt daleko od tradycyjnego wigilijnego polskiego menu. Aby sięprzekonać, spróbuj aromatycznego Soujouk- jego korzenno- owocowy smak zachwycikażdego smakosza! W świąteczny nastrój wprowadzi cię także posmakowanie pysznegoAlani. Te suszone brzoskwinie nadziewane mieszanką zmielonych orzechów z dodatkiemmiodu i wykwintnych przypraw idealnie smakują z tradycyjnym kompotem z suszonychjabłek i śliwek! Trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez bakalii. Kandyzowane owocez orzechowym nadzieniem, które ma swej ofercie kawiarnia A Nouche to nowoczesna ismakowita alternatywa dla tradycyjnych orzechowych przekąsek!

Smakołyki z A Nouche przypadną więc do gustu wszystkim Twoim gościom- zarównodzieciom, jak i wybrednej teściowej, kuzynce, która wciąż jest na diecie, czy cioci- tradycjonalistce.

Nieważne czy tego roku przy wigilijnym stole zasiądzie cała liczna rodzina, czy możewąskie grono gości. Nie przejmuj się tym, czy podasz 12 potraw, czy może trochę więcejlub mniej… W te święta aromatyczne, naturalnie przyrządzone słodycze z kawiarni ANouche mogą stać się głównymi bohaterami uroczystej kolacji, czy obiadu. A jeszczebardziej olśnisz gości, gdy zaserwujesz całą gamę tych wyjątkowych smakołyków!

Wyczaruj pyszne Święta z A Nouche!