Home Styl Pobudź zmysły?

Pobudź zmysły?

GattaArsAmandi1

Każda kobieta pragnie romantycznych wieczorów, które pojawiałyby się nieco częściej niż tylkow okolicach 14 lutego. Co zrobić, żeby to osiągnąć? Wystarczy zastosować kilka sprawdzonych trików,które pozwolą oczarować partnera i przywrócić namiętność w związku. Oto one.

Przez żołądek do…

Spotkaniom we dwoje zazwyczaj towarzyszy wspólna kolacja. To ostatni posiłek w ciągu dnia, więc warto zadbaćo to, by było to coś pysznego, ale i lekkiego. Jeśli kolację przygotowujemy w domowym zaciszu, możemyzdecydować się na afrodyzjaki, które już od wieków rozpalają zmysły. Należą do nich m.in. krewetki, ostrygi,chilli, szparagi, awokado, szampan czy czekolada. Lista produktów do wyboru jest naprawdę długa. Posiłekprzygotowany z użyciem tych składników, na pewno będzie dobrym wstępem do dalszej części wieczoru.

Intrygujący zapach

Siła zmysłu węchu znana jest już od najdawniejszych czasów. Pierwszymi „uwodzicielskimi perfumami” byłynp. wianki ze świeżych kwiatów zakładane przez kobiety na włosy. Współcześnie mamy znacznie więcejmożliwości. Dlatego przygotowując się do romantycznego spotkania, warto postawić na zmysłowe perfumy.Pomocne mogą okazać się także egzotycznie pachnące kadzidełka, płyn do kąpieli czy olejek do masażunp. o bardzo apetycznym zapachu owoców lub takich smakołyków jak: czekolada, pistacja czy wanilia.

Nastrój

Podczas randki nie należy zapominać także o odpowiednim podkładzie muzycznym. Może to być muzyka, któraprzywoła najbardziej zmysłowe wspomnienia. Jeśli jeszcze nie posiadacie „swojej muzyki”, wówczasromantyczne spotkanie we dwoje to najlepsza okazja na jej znalezienie.

GattaArsAmandi

Coś dla wzrokowców

Nie ma wątpliwości, że mężczyźni lubią podziwiać piękno, w tym piękno kobiecego ciała, które najlepiejprezentuje w sensualnej bieliźnie. To dzięki niej czujemy się seksowne, kobiece i pewne siebie. Z pewnościąpoczujesz się tak i zrobisz wrażenie na swoim mężczyźnie, pobudzając jego wyobraźnię, jeśli wybierzesznp. uwodzicielskie akcenty garderoby z najnowszej kolekcji „Ars Amandi” marki Gatta.

Najnowsza kolekcja od Gatty to esencja kobiecości – niezwykłe modele pończoch, kabaretek i strip panty z lekkąnutą erotyzmu, podkreślają uroki kobiecego ciała i w wysmakowany sposób zapraszają do miłosnej gry.Podkreśla to sama nazwa kolekcji, nawiązująca do słynnego rzymskiego dzieła Owidiusza „Ars Amandi” (w tłum.Sztuka Kochania). Wśród propozycji znajdziemy m.in. rajstopy imitujące pas do pończoch, klasyczne kabaretkipołączone z koronkowymi, mocno wyciętymi majtkami czy model typu strip panty z częściowo wykrojoną częściąmajteczkową i obszytą koronkową lamówką.

Najbardziej seksownymi i zarazem odważnymi modelami w kolekcji są pończochy samonośne wykończoneflokowaną koronką z motywami z kamasutry. Na subtelnej tiulowej siateczce w kolorze cielistym prezentuje sięczarny, aksamitny w dotyku wzór z postaciami w miłosnym uniesieniu, ukrytymi w gąszczu rajskiego ogrodu.

Modele z kolekcji „Ars Amandi” dostępne są w salonach Gatta oraz na www.gatta.pl. Ceny modeli zaczynają sięod 30,00 zł.