Home Zdrowie Philips Lumify przełom w badaniach?

Philips Lumify przełom w badaniach?

mobilne_usg

Rozwój technologii na ogromny wpływ na medycynę. Jednym z przykładów takiej kooperacji jest innowacyjny Ultrasonograf – Philips Lumify. Co kryje się pod tą nazwą?

Działaj tu i teraz

Dzięki przełomowemu rozwiązaniu to skomplikowane badanie może być przeprowadzone praktycznie w dowolnym miejscu. Ale czym właściwie jest Philips Lumify? To pierwsze na rynku przenośne USG z własną aplikacją mobilną, które możesz uruchomić bezpośrednio na swoim smartfonie lub tablecie. Dzięki temu uzyskujesz obrazowanie ciała pacjenta dosłownie wszędzie i o każdej porze – urządzenie doskonale sprawdza się np. podczas zawodów sportowych, aby szybko ustalić stan zdrowia lub uraz zawodnika.

Wyzwania są wsparciem rozwoju

Duża mobilność i prosta obsługa powoduje, że urządzeniem zainteresowane są kolejne placówki medyczne, ale również kluby piłkarskie/siatkarskie, czy organizatorzy zawodów sportowych. W dobie, gdzie o sukcesie decydują szczegóły coraz częściej zespoły stawiają na innowacyjne rozwiązania np. szybka diagnoza i ustalenie urazu jeszcze podczas zawodów pozwala na szybszą i bardziej precyzyjną reakcję. Nowe formaty i wykorzystanie urządzenia ma również wpływ na jego rozwój i dostosowanie.

Innowacja w 3 krokach

Aby rozpocząć pracę z urządzeniem musisz dosłownie wykonać trzy proste „zadania”. Od tego momentu bardzo precyzyjne i skomplikowane badanie jest dostępne w zasięgu ręki. Szybko i dokładnie! A więc:

1) Ściągnij
Po pierwsze pobierz aplikację ze sklepu Google Play, jest całkowicie darmowa i dostępna dla dowolnej liczby urządzeń.
2) Podłącz
Kolejnym krokiem po pobraniu i uruchomieniu aplikacji jest podłączenie urządzeń. Potrzebujesz do tego wyłącznie kabla i portu USB w Twoim urządzeniu.
3) Badaj
Gdy masz już podłączone urządzenie możesz zacząć badanie. Aplikacja jest bardzo instynktowna i pokieruje Cię podczas całego procesu.

Wsparcie na każdym kroku

Oprócz prostej obsługi możesz także liczyć na pakiet wsparcia, który wdroży Cię w ultrasonografię.
Więcej informacji na temat samego Philips Lumify, ale również pomocy na jaką możesz liczyć znajdziesz bezpośrednio na stronie producenta https://www.philips.pl/healthcare/sites/lumify Mobilny ultrasonograf to odpowiedź na potrzeby współczesnego świata.