Home Zdrowie Perły Księżniczki – sposób na zdrowie intymne

Perły Księżniczki – sposób na zdrowie intymne

concept of femininity and intimacy

Pragniesz skutecznie zadbać o zdrowie intymne? Sięgnij po wyjątkowy preparat – Perły Księżniczki.

Nie od dziś wiadomo, że zdrowie jest najcenniejszą, posiadaną przez człowieka wartością. W przypadku kobiet zdrowie intymne nierzadko decyduje nie tylko o samopoczuciu ale nawet jakości życia seksualnego. Z myślą o potrzebach wszystkich pań pragnących zadbać o sfery intymne swojego ciała powstały Perły Księżniczki. Co to takiego? Perły Księżniczki to produkt stanowiący efektywną profilaktykę i błyskawiczną kurację wspierającą przy dolegliwościach takich jak:

  • nieprzyjemny zapach
  • nadżerka szyjki macicy
  • zapalenie pochwy
  • mięśniak macicy
  • zapalenie przydatków
  • wypadanie macicy
  • infekcje grzybiczne
  • bakteryjne zapalenie pochwy

Jak stosować Perły Księżniczki?

Perły Księżniczki marki Fohow to preparat w postaci globulek. W jednym opakowaniu środka znajdziemy sześć małych pudełeczek mieszczących w sobie jedną, szczelnie zamkniętą globulkę oraz dwa foliowe ochraniacze na palec. Po wyjęciu globulki z opakowania należy zaaplikować ją podobnie jak ma to miejsce w przypadku klasycznych tamponów.

Cykl stosowania Pereł Księżniczki wygląda następująco; jedna globulka znajduje się w ciele kobiety przez trzy dni po czym następują dwa dni przerwy. Po okresie przerwy należy zaaplikować kolejną globulkę. Schemat ten powinien być stosowany przez okres jednego miesiąca. Po tym czasie w celu podtrzymania efektu należy stosować profilaktycznie jedną globulkę miesięcznie lub jedną tygodniowo. Należy dodać, iż w czasie stosowania preparatu na bieliźnie mogą pojawić się różnego rodzaju zabrudzenia. Takie objawy nie powinny stanowić powodu do niepokoju, gdyż jest to w pełni naturalny proces oczyszczania. Pamiętajmy jedynie o zwiększeniu higieny intymnej. Warto zauważyć, iż receptura Pereł Księżniczki ma swoje korzenie w medycynie chińskiej. W związku z powyższym nie powinien dziwić fakt, iż w trakcie stosowania preparatu nastąpi poprawa stanu zdrowia zarówno w obszarach intymnych, jak i innych częściach ciała. Część pań stosujących Perły Księżniczki zauważyła znaczną poprawę przewlekłej choroby zatok, chronicznych zapaleń gardła lub oskrzeli. Co ciekawe, działanie ziół zawartych w środku wpływa również na poprawę cery, a nawet poprawę poziomu życia seksualnego.

Efekty stosowania

Jak wspominaliśmy powyżej, stosowanie opisywanego środka wpływa pozytywnie na stan zdrowia intymnego. Niemniej jednak nie są to jedyne korzyści płynące z używania Pereł Księżniczki marki Fohow. Poza tym globulki wywierają korzystny wpływ na stan skóry przy problemach takich jak: plamy słoneczne, po ciążowe, starcze plamy, nadmiernie wysuszona skóra, zmarszczki. Dodatkowo poprawiają one i zarazem przywracają normalne funkcje fizjologiczne, wybielają, a nawet całkowicie usuwają plamy pigmentowe, przywracają prawidłową owulację i równowagę kwasowo-zasadową środowiska. Biorąc pod uwagę tak dużą ilość korzyści płynących ze stosowania preparatu, nie dziwi fakt, iż Perły Księżniczki opinie mają wyłącznie pozytywne.

Gdzie kupić Perły Księżniczki?

Perły Księżniczki to wyjątkowy preparat, który nabędziemy za pośrednictwem strony internetowej e-Fohow.pl. Warto dodać, iż kupujący we wspomnianym e-sklepie klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje i obniżki.