Home Design i wnętrze Omnires wszedł przebojem na rynek armatury – świetna jakość za przystępną cenę

Omnires wszedł przebojem na rynek armatury – świetna jakość za przystępną cenę

33920197_372819183124249_8488176650570170368_n

Omnires to marka projektująca i produkująca armaturę na najwyższym, światowym poziomie. Ze względu na dbałość o detale i najwyższą jakość wykończenia, baterie Omnires są ozdobą każdej kuchni i łazienki, skupiają uwagę, dopełniają aranżację wnętrza i nadają jej indywidualny charakter. W procesie projektowania producent wybiera najnowocześniejsze materiały, które wzbogaca funkcjonalnościami w duchu ekologii. Design armatury Omnires inspirowany jest naturą, minimalizmem czy klasyką. Produkty i komponenty są produkowane w Niemczech, Włoszech, Azji i Polsce.

Łazienka to wnętrze, które może stać się naszą osobistą strefą relaksu. Zanim jednak zaczniemy aranżować pomieszczenie, trzeba zastanowić się nad wyborem wyposażenia, przede wszystkim armatury. To szczegóły decydują o końcowym rezultacie aranżacji i o tym, czy w pomieszczeniu będziemy czuć się komfortowo… Czy łazienka jest skandynawska, minimalistyczna lub może w stylu retro? Odpowiedź na to podstawowe pytanie pozwoli dokonać właściwego wyboru urządzeń, mebli i akcesoriów na etapie zakupów. Marka Omnires to producent posiadający w swojej ofercie baterie łączące nowoczesne technologie ze stylowym designem dostosowanym do różnorodnych stylów aranżacyjnych.

Oprócz wszystkich urządzeń sanitarnych i mebli, armatura łazienkowa może stać się niezwykle efektownym elementem wnętrza. Wśród propozycji Omnires znajdziemy m.in. unikalne baterie prysznicowe i umywalkowe w kolorach złota i miedzi. Miedź cieszy się niesłabnącą popularnością od kilku sezonów. Na wielu międzynarodowych targach projektowania wnętrz można zaobserwować, jak wiele stylów architektonicznych współgra z miedzianymi czy złotymi akcesoriami i dekoracjami. Szczególnie armatura miedziana idealnie łączy funkcje praktyczne i dekoracyjne. Dlatego dobrym pomysłem jest użycie miedzianych baterii łazienkowych. Pasują do wszystkich stylów, ale przede wszystkim wnętrz retro, kolonialnych, industrialnych i rustykalnych. Na uwagę zasługuje seria miedziana Omnires Art Deco przeznaczona szczególnie do łączenia z wolnostojącą wanną.

Stylizowane baterie łazienkowe wykonane z miedzi wyróżniają się wysoką odpornością na korozję i podwyższoną trwałością. Warto zwrócić uwagę, że baterie łazienkowe w stylu klasycznym, takie jak modele z serii Omnires Armance, świetnie prezentują się przy betonie architektonicznym i cegłach, szczególnie białych. Obecnie do łask powróciło także złoto (zarówno w kolorze żółtym, jak i różowym). Złote baterie Omnires Art Deco warto łączyć z białymi płytkami, prostymi białymi meblami i prostą białą umywalką, a także marmurem. Złote dodatki w łazience to rodzaj biżuterii, która dodaje to „coś” wykończeniu wnętrza. Nie tylko przyciągają uwagę, są również ponadczasowe.

Łazienka w stylu klasycznym to także ciekawa opcja. Wśród propozycji Omnires wyróżniają się baterie wykonane z „antycznego” brązu. W serii Omnires Retro znajdziemy ich całe mnóstwo. Stanowią doskonałe uzupełnienie łazienek w klasycznej wersji. Takie wyposażenie w połączeniu z bielą i wieloma stylizowanymi akcesoriami – jak postumenty, rzeźby, wazony i świece – stworzy atmosferę jak ze starożytnej Grecji. Armatura Omnires to ozdoba sama w sobie, która z powodzeniem może pełnić rolę głównego motywu w łazience.