Home Uroda Odkryj ekskluzywne zapachy z nowej linii perfum Unique Collection od Prouvé

Odkryj ekskluzywne zapachy z nowej linii perfum Unique Collection od Prouvé

nowe_zapachy_prove

Eleganckie, uwodzicielskie i ponadczasowe. Takie są dwie kompozycje z nowej linii perfum Unique Collection marki Prouvé, stworzone z myślą o miłośnikach wyrafinowanych, ekskluzywnych zapachów. Kryją w sobie soczyście owocowe, kwiatowe i ciepłe korzenne nuty.
Unique Collection to już trzecia kolekcja zapachów Prouvé, po linii perfum dla kobiet i mężczyzn oraz unikatowych perfumach molekularnych. Inspiracją do jej stworzenia było francuskie podejście do piękna. Doskonale zbalansowane składniki, dobrane przez najlepszych francuskich perfumiarzy, tworzą ponadczasowe perfumy, które dodają pozytywnej energii. Niezwykle wielowymiarowe kompozycje, zawierające rozgrzewające nuty drzewne, soczyste owoce oraz aromatyczne kwiaty i przyprawy, to kwintesencja życia, dobrego stylu i elegancji na co dzień. Pozwalają w pełni wyrazić to, co czujemy i kim jesteśmy.

Zmysłowy Blossom Symphony dla niej

Te perfumy przenoszą w sam środek słonecznego lata. Aromat gruszki i czarnej porzeczki został wzbogacony o zapach dojrzałych róż i pikantnego, różowego pieprzu. W nucie głębi kryje się wanilia i cedr, które ocieplają całość i dodają jej tajemniczości. To kwiatowo-owocowa kompozycja – słodka i lekko korzenna o umiarkowanej projekcji, obok której nie da się przejść obojętnie.

Blossom Symphony: gruszka, czarna porzeczka, róża, różowy pieprz, wanilia, cedr

Tajemniczy Spicy Wild dla niego

To zdecydowany, ciepły, korzenny zapach o mocnej projekcji, który jest jak unikalna wizytówka. Pozwala wyrazić siebie – bez kompromisów. W perfumach połączono idealnie wyważone proporcje pobudzającej szałwii, delikatnie słodkiej wanilii oraz intensywnych pieprznych aromatów. W nucie głębi odnajdziemy drzewo gwajakowe, a subtelny liść fiołka dodaje całości świeżości.

Spicy Wild: szałwia, kardamon, różowy pieprz, wanilia, drzewo gwajakowe, liść fiołka