Home Uroda OCZYSZCZAJĄCO – NAWILŻAJĄCA MASKA WĘGLOWA HYDRA DETOX z serii Facemed+ Eveline Cosmetics

OCZYSZCZAJĄCO – NAWILŻAJĄCA MASKA WĘGLOWA HYDRA DETOX z serii Facemed+ Eveline Cosmetics

eveline-detox

AKTYWNY WEGIEL „CZARNY DIAMENT” PIELEGNACJI SKÓRY

Oczyszczająco – nawilżająca maska węglowa 8 w 1 opracowana na bazie rewolucyjnej technologii detoksykująco – regenerującej została stworzona z myślą o profesjonalnej pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej. Multifunkcyjna formuła z naturalnym aktywnym węglem i kaolinem (biała glinka) skutecznie oczyszcza, odświeża, intensywnie regeneruje, koi i zapobiega przesuszeniom, pozostawiając cerę idealnie gładką i miękką.

Zawarty w maseczce aktywny węgiel o niezwykłych właściwościach oczyszczających skutecznie usuwa toksyny i zanieczyszczenia z głębokich warstw naskórka. Intensywnie wygładza, normalizuje wydzielanie sebum i poprawia koloryt skóry. Ultranawilżający AQUAXYL™ przeciwdziała utracie wody z naskórka, eliminuje uczucie szorstkości i zapewnia 24H aktywnego nawilżenia. Peptyd najnowszej generacji MATRIXYL®3000 likwiduje szorstkość naskórka, zwiększa elastyczność i sprężystość skóry.

SKUTECZNOSC POTWIERDZONA BADANIAMI**:

99% – głębokie oczyszczenie i odświeżenie

97% – intensywne nawilżenie i ukojenie

89% – regeneracja i wygładzenie

**Badanie na wybranej grupie kobiet przez 3 tygodnie.

Cena: ok. 2,49 zł / 7 ml

OCZYSZCZAJĄCO – MATUJĄCA MASKA WĘGLOWA MATT DETOX z serii  Facemed+  Eveline Cosmetics AKTYWNY WEGIEL „CZARNY DIAMENT” PIELEGNACJI SKÓRY

Oczyszczająco – matująca maska węglowa 8 w 1 oparta na rewolucyjnej technologii detoksykująco – normalizującej została stworzona z myślą o profesjonalnej pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej. Skoncentrowana formuła matująca z naturalnym aktywnym węglem i zieloną glinką skutecznie odświeża, zwęża pory i reguluje wydzielanie sebum. Przeciwdziała powstawaniu niedoskonałości, pozostawiając skórę przyjemnie czystą, gładką i matową.

Zawarty w maseczce aktywny węgiel o niezwykłych właściwościach oczyszczających skutecznie usuwa toksyny i zanieczyszczenia z głębokich warstw naskórka. Intensywnie wygładza, matuje i poprawia koloryt skóry. Absorbująca toksyny zielona glinka doskonale odblokowuje i zwęża pory, odżywia skórę i przywraca jej naturalny blask. Innowacyjny kompleks EVERMAT™ skutecznie zapobiega błyszczeniu, a peptyd najnowszej generacji MATRIXYL®3000 likwiduje szorstkość naskórka, zwiększa elastyczność i sprężystość skóry.

SKUTECZNOSC POTWIERDZONA BADANIAMI**:

98% – głębokie oczyszczenie i zmatowienie cery

97% – wyraźnie zwężone pory

95% – redukcja niedoskonałości

*Badanie na wybranej grupie kobiet przez 3 tygodnie.

Cena: ok. 2,99 zł / 2 X 5 ml