Home Lifestyle Nowoczesne życzenia świąteczne

Nowoczesne życzenia świąteczne

nowoczesne-zyczenia-swiateczne

Jak złożyć oryginalne życzenia w nadchodzące święta? I jak nie dać zamknąć się w schematy, w których wszystkie życzenia brzmią tak samo?

Zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia…

Nieodłącznym elementem tych świąt jest dzielenie się opłatkiem i składanie bliskim życzeń na nadchodzący rok. Często zwyczaj ten bywa traktowany po macoszemu, przez co powtarzamy utarte przez lata formułki, nie zwracając większej uwagi na to, z kim faktycznie rozmawiamy. Życzymy wtedy zdrowia, szczęścia, radości – oczywiście nikt nie chciałby być pozbawionym tego wszystkiego w nadchodzącym roku, warto jednak wystrzegać się utartych schematów i powtarzania tych samych słów do każdego.

Życzenia spersonalizowane

Z pewnością największą przyjemność sprawią słowa, które zostaną wypowiedziane z indywidualną myślą o odbiorcy. Nie musisz pracować nad poematami, długimi i rozrośniętymi życzeniami – bo nie o to chodzi. Czasem wystarczy tylko kilka słów bądź zdań, które będą szczere (to bardzo ważne) i podkreślą twoje zainteresowanie daną osobą oraz sympatię do niej. Podobnie bywa zresztą z prezentami – zwykle najbardziej cieszą te spersonalizowane.

O przykłady nietrudno – jeśli ktoś ci bliski złamał niedawno nogę i doznał innej kontuzji, wspomnij, aby wytrwał w trwającej rehabilitacji i życz rychłego powrotu do pełnej sprawności i zdrowia. Gdy rozmawiasz z osobą po utracie pracy, koniecznie wspomnij o tym, że trzymasz kciuki za jak najszybsze ponowne znalezienie zatrudnienia – i to co najmniej tak dobrego, jak poprzednie. A przyjacielowi w tarapatach finansowych życz wytrwania w tym trudnym okresie oraz wyjścia z długów.

Jeżeli masz sposobność, możesz posunąć się nawet o krok dalej i zaoferować swoją pomoc. Być może znasz dobrego rehabilitanta, który mógłby pomóc w powrocie do zdrowia? A może ktoś z twoich bliskich znajomych poszukuje właśnie pracownika z kwalifikacjami zbliżonymi do osoby, której składasz życzenia? Zaoferowanie pomocnej dłoni to bardzo dobre posunięcie, a szczególnie w czasie świąt należy pamiętać o dobroci i życzliwości.

Telefon Huawei – zdjęcia i filmy z dedykacją

Wraz z rozwojem technologii, która objawiła się m.in. w zaawansowanych rozwiązaniach stosowanych w smartfonach, możliwe stało się wysyłanie materiałów audiowizualnych nawet do osób na drugim końcu świata. Wobec tego rewelacyjnym pomysłem jest przygotowanie rodzinnego zdjęcia, na którym zbierzesz swoich bliskich i wysłanie go osobie w formie życzeń i pozdrowień. Np. w telefonie Huawei masz do wyboru pełną paletę edycji, dzięki czemu fotografię ozdobisz dodatkową grafiką, napisem lub ucharakteryzujesz się w jednej z wielu stylizacji.

Możesz również nakręcić krótki film, w którym wypowiesz do odbiorcy spersonalizowane życzenia w towarzystwie rodziny lub znajomych. W ten sposób pokażesz nie tylko siebie i swoich bliskich, ale również stół wigilijny czy pięknie ubraną choinkę. To żadne chełpienie się sposobem, w jaki spędzasz święta, lecz znakomita metoda na ukazanie klimatu świąt np. osobom, które spędzają ten czas z dala od domu rodzinnego czy nawet poza krajem. Dzięki telefonowi Huawei i oferowanym przezeń możliwościom okażesz najszczerszą sympatię i złożysz jedyne w swoim rodzaju życzenia. Co więcej taka forma świetnie łączy w sobie nowoczesność oraz tradycję. Nie wahaj się korzystać z takich metod, tym bardziej, jeśli nie masz szansy na spotkanie się z odbiorcą osobiście w czasie świąt.