Home Lifestyle „Nigdy cię nie zapomniałam” – książka o miłości, którą musisz przeczytać

„Nigdy cię nie zapomniałam” – książka o miłości, którą musisz przeczytać

nigdy-cie-nie-zapomnialam

Książki o miłości nie bez przyczyny podbijają serca czytelników. Okazuje się bowiem, że w literackim świecie poszukujemy uniesień, które są nam obce w prawdziwym życiu.

Szara codzienność bywa nużąca. Niezliczone ilości spraw do załatwienia, problemów, z którymi należy się uporać, marzeń, których nie udaje się spełnić, przytłacza. Aby odmienić ludzki los nie potrzeba jednak wiele. Szczyptą radości, która jest w stanie nadać sen życiu okazuje się miłość.

Każdy z nas potrzebuje bliskości, choć często wypieramy tę potrzebę. Popularność romansów, erotyków oraz książek podejmujących tematykę miłości jest na to dowodem. Ostatnimi czasy ogromną popularność zyskały książki Marty W. Staniszewskiej, które rozpalają zmysły czytelników.

Nigdy cię nie zapomniałam” to nasycony erotyzmem romans, który pozwoli nam poznać historię niezwykłej pary. Główni bohaterowie, Sophie i Aleks są przedstawicielami młodego pokolenia. Pięknymi, młodymi ludźmi, którzy z łatwością nawiązują bliskie kontakty, choć dopiero uczą się, jak budować trwałą, opartą na miłości i zaufaniu relację.

Pierwsze, nieplanowane spotkanie pary, do nieprzytomności rozbudzi zmysły obojga. Aleks i Sophie pozwolą unieść się cielesnej rozkoszy, ale od razu nie będzie im dane stworzyć udany związek.

W wyniku tragicznych, nieznanych Sophie okoliczności, Aleks nie pojawi się na umówionym spotkaniu. Na szczęście rozczarowanie zranionej Sophie nie będzie trwać wiecznie. Po upływie pięciu lat para ponownie się spotka, dzięki czemu Aleks zyska szansę, by wyjaśnić wszystko ukochanej. Uczucie, które połączyło parę zapłonie z nową siłą, i zdaje się, że kochankowie zrobią wszystko, by już nigdy nie przygasło…

Porywająca historia Sophie i Aleksa doczekała się kontynuacji. Za sprawą drugiej części zatytułowanej – „Nigdy nie pozwolę ci odejść” przekonamy się, że historia tej pary naznaczona jest wieloma dramatami.

Po przeczytaniu pierwszej części cyklu „Nigdy” możemy ulec złudnemu wrażeniu, że już nic nie może zagrozić miłości, która połączyła parę. Niestety okazuje się, że zaistnieją okoliczności, które mogą zniszczyć to uczucie. Sophie i Aleks z niecierpliwością przygotowują się do ślubu w międzyczasie realizując zawodowe plany. Aleks podpisuje kolejne kontrakty, a Sophie niebawem otworzy drugi salon urody. Czy cokolwiek może się nie udać?

Zagrożenie jest bardzo realne, ponieważ na horyzoncie zaczynają pojawiać się byli kochankowie i narzeczeni. Pomiędzy nimi jest także osoba zdolna zrobić wszystko, by przeszkodzić kochankom. O tym, czy Sophie i Aleks ostatecznie staną na ślubnym kobiercu przekonamy się sięgając po książkę „Nigdy nie pozwolę ci odejść”.

 

Agata Jankowiak