Home Design i wnętrze Niestandardowe pudełka i opakowania- gdzie zamówić

Niestandardowe pudełka i opakowania- gdzie zamówić

opakowania

Od właściwego wyboru opakowania w znacznej mierze zależy wielkość produktu i jego zastosowanie. To właśnie dzięki atrakcyjnym i odpowiednio dobranym opakowaniom konsumenci dokonują zakupu. Oddziaływanie warstwy wizualnej jest najważniejszą cechą jaką posiada pudełko. Odbiorca szczególną uwagę zwraca na barwę opakowania, grafikę, tekst, materiał oraz konstrukcję.

Packhelp.com jako alternatywa do tworzenia niestandardowych opakowań i pudełek

Producent oferuje szerokie pole do popisu i stara się sprostać wymaganiom swoich klientów. Pozwala wybrać różnorodne środki wizualne, formę i wymiar opakowań. Jedną z ważnych cech opakowania jest wywołanie wrażeń estetycznych i stworzenie takiego opakowania by działało na wyobraźnię, pamięć i skojarzenie. Nie należy zapominać, że opakowanie jest środkiem promocji i jest wykorzystywane jako element strategii marketingowej. Dlatego istotne jest by było ono niestandardowe i nie było kojarzone z inną marką. Packhelp daje ogromną gamę wyboru. Pozwala by pudełko stało się wizytówką producenta i było jednym z ważniejszych elementów tworzenia wizerunku naszej firmy. Jeśli chodzi o formę konstrukcyjną, kształ i materiał, które mają główny wpływ na dogodność dystrybucji oraz łatwość korzystania, mamy do wyboru:

-pudełka fasonowe Eco

– pudełka fasonowe Eco White

-pudełka fasonowe Eco Color

-pudełka fasonowe Full Color

-pudełka fasonowe bez nadruku

-pudełka produktowe klasyczne lub z wieczkiem

-pudełka klapowe

Opakowanie nie tylko powinno chronić produkt, ale także przyciągac uwagę potencjalnego konsumenta. Packhelp daje gwarancję identyfikacji Twojego produktu i zbudzić pragnienie jego posiadania, poprzez możliwośc niekonwecjonalnych opakowań i pudełek.

Zrób takie opakowanie, jakiego nikt nie ma w swojej ofercie!

Stworzenie niestandardowego opakowania jest w 100% możliwe. Możesz wykorzystać pomysły jakie oferuje Packhelp, bądź wyjść z własnymi pomysłami. Zrób tak by klient przy nastepnych zakupach zwrócił uwagę na Twój produkt. Najważniejsze jest wytworzenie określonego „image” przy zastosowaniu nowego designu i twórczej koncepcji. Materiał opakowanie nie powinien stanowić zagrożenia dla środowiska, dlatego cała oferta Packhelp stosuje ekologiczne opakowania dbając tym samym nie tylko o zainteresowanych ich ofertą, ale także promocję proekologicznej postwy zapobiegając zaśmiecaniu.

Podsumowanie

Im bardziej nasze opakowanie będzie oryginalne tym większa będzie szansa na nie jednokrotne zauważenie naszego produktu. Opakowanie powinno budzić zainteresowanie i zbudzać chęć do nabycia danego produktu i pomóc przy jego indentyfikacji.

Szukasz pomysłu na pudełko i opakowanie? Zobacz dział packaging ideas Packhelp.com.