Home Zdrowie Najzdrowsze suplementy? Naturalne witaminy Cheers!

Najzdrowsze suplementy? Naturalne witaminy Cheers!

witaminycheers-34_1

Kiedyś za podstawowe źródło witamin uznawana była dieta, dziś taką funkcję pełni suplementacja. Oczywiście zbilansowana dieta nadal jest jednym z najważniejszych filarów zdrowia, jednak okazuje się, że coraz większa przewaga żywności przetworzonej, modyfikowanej genetycznie oraz nafaszerowanej metalami ciężkimi, antybiotykami czy pestycydami utrudnia dostarczenie wszystkich składników odżywczych. Z drugiej strony – ciągłe narażenie na stres i zanieczyszczenia środowiska, nadwaga, siedzący tryb życia oraz powszechne występowanie chorób cywilizacyjnych zwiększają zapotrzebowanie na witaminy. A my potrzebujemy ich codziennie – podobnie jak minerałów, kwasów omega 3, adaptogenów zwiększających odporność na stres. Gdzie znaleźć można je wszystkie? W preparatach marki Cheers. Suplementy te odpowiadają na potrzeby każdego z nas, dostarczając naprawdę niezbędnych i często niedoborowych witamin i minerałów. Ale wyróżnia je coś jeszcze – formuła clean label, której na próżno szukać w innych preparatach tego typu.

Suplementy Cheers – produkty jakości premium

Przyczyną, dla której współczesna dieta nie dostarcza odpowiedniej ilości niezbędnych składników odżywczych, jest występowanie w niej licznych syntetycznych dodatków. Dlaczego z suplementami miałoby być inaczej? A przecież zdecydowana większość dostępnych na rynku suplementów diety aż kipi od konserwantów, syntetycznych aromatów i barwników, wypełniaczy i substancji przeciwzbrylających. Te niepożądane dodatki mogą prowadzić do rozwoju alergii, często podrażniają żołądek – i niemal zawsze ograniczają przyswajalność witamin i minerałów. A preparaty Cheers – czy są wolne od tych szkodliwych dla zdrowia związków?

Cheers to suplementy o jakości clean label – termin ten oznacza formułę całkowicie wolną od zbędnych dodatków. Dostarczasz zatem organizmowi wyłącznie cennych składników o działaniu prozdrowotnym. W ten sposób dbasz o zdrowie w dwojaki sposób – z jednej strony dostarczasz doskonale przyswajalnych witamin i minerałów, a z drugiej – unikasz zażywania szkodliwych dodatków. Niemal całkowita przyswajalność witamin Cheers to efekt nie tylko formuły clean label, ale także wykorzystania starannie wyselekcjonowanych źródeł witamin. Jakich?

witaminycheers-27_1

Witaminy naturalne – zdrowsze niż syntetyczne

Wróćmy do diety i jej wartości odżywczej – produkty naturalne dostarczają znacznie więcej witamin niż te przetworzone. Podobnie jest z suplementami – syntetyczne witaminy przyswoją się w zaledwie kilkunastu procentach, zaś naturalne – w niemal 100%. To dlatego witamina C marki Cheers pozyskiwana jest z jej najbogatszych źródeł naturalnych – ekstraktu z dzikiej róży i aceroli, zaś źródłem witaminy D3 są najlepsze oleje rybne.

Stosując takie suplementy wysokiej jakości wiesz, że dostarczasz organizmowi optymalnych dawek witamin i minerałów. Nie musisz zastanawiać się, jaki procent zażytej ilości witamin zostanie przyswojony. Niemal całkowita biodostępność naturalnych suplementów to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na zapobieganie niedoborom witamin lub ich leczenia, a także najbardziej efektywna profilaktyka zdrowotna. Decydując się zatem na suplementację zadbaj, aby była to suplementacja najwyższej jakości.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź cheers.com.pl i poznaj naturalne witaminy Cheers.